Про ситуацію ІЗ COVID-19 у Хмельницькій області станом на 6 квітня

КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» здійснює щоденний моніторинг ситуації в області. На сьогодні, станом на 10.00 ситуація у Хмельницькій області не змінилася – зафіксовано 10 хворих на коронавірусну інфекцію. Крім того, на дослідженні перебувають 7 підозр на COVID-19.

У Хмельницькій інфекційній лікарні лікуються 18 пацієнтів з діагнозом «пневмонія» та 7 хворих на COVID-19. 2 мешканці міста Хмельницького лікуються амбулаторно, іще 1 хворий знаходиться у Шепетівській ЦРЛ.

За попередню добу бригади екстреної медичної допомоги двічі виїжджали щодо підозр на COVID-19, в результаті 2 пацієнтів госпіталізовані. З діагнозом «негоспітальна пневмонія» ушпиталили 7 осіб.

Мобільні медичні бригади здійснили 6 виїздів, під час яких здійснили відбір 6 зразків біологічного матеріалу для лабораторної діагностики методом ПЛР.

На самоізоляції наразі знаходяться 3257 осіб, загалом з початку карантину – 5497. Спостереження за цими пацієнтами проводять медичні працівники територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги. Контроль за дотриманням громадянами самоізоляції уповноважені здійснювати працівники Національної поліції на місцях.

За матеріалами КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я»

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55