Блоґ Виховний відділ

Святковий концерт до Дня Збройних сил України

У Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбувся святковий концерт до Дня Збройних сил України. На заході були присутні курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, учні шкіл та їхні педагоги.

Святковий концерт до Дня Збройних сил України розпочав оркестр  Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (Художній керівник і диригент Ігор Іщук).

Зустріч з інспектором поліції

Нещодавно у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулася зустріч студентів з інспектором Хмельницького відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, лейтенантом Д’якович Світланою Віталіївною на тему: «Булінг. Правопорушення та їх наслідки».

День пам’яті жертв голодоморів

23 листопада 2019 року в Україні відзначили День пам’яті жертв голодоморів – мільйонів загиблих від штучного голоду, організованого радянською владою у 1932-1933 роках.

Участь в заходах, присвячених відзначенню Дня Гідності та Свободи

21 листопада біля пам’ятника Героям Небесної Сотні відбулося покладання квітів з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

Студенти та викладачі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу Героям Небесної Сотні.

 Слава Україні! Героям Слава!

«Україна – країна гідності і свободи»

21 листопада у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбувся літературно-музичний захід приурочений  Дню Гідності та Свободи.

Зустріч студентського активу з ректором ХГПА Шоробурою Інною Михайлівною

1 листопада відбулася зустріч студентського активу з доктором педагогічних наук,  професором, ректором Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Шоробурою Інною Михайлівною.

В процесі зустрічі розглядалися питання щодо підготовки до відзначення 100-річчя Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та ролі органів студентського самоврядування в житті закладу. Відбувся обмін думками, пропозиціями, планами і проектами.

Огляд-конкурс на кращу кімнату та секцію гуртожитку ХГПА

З ініціативи студентської ради було проведено огляд-конкурс на кращу кімнату та секцію гуртожитку Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Метою огляду-конкурсу є виявлення кращого досвіду організації житлово-побутових умов для проживання, навчання і відпочинку студентської молоді та активізації органів студентського самоврядування у формуванні здорового способу життя і активної життєвої позиції в молодих громадян України.

Концерт народного аматорського хору ветеранів війни та праці «Надвечір’я»

У Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбувся концерт народного аматорського хору ветеранів війни та праці «Надвечір’я». Керівник хору лауреат міської премії імені Б. Хмельницького, відмінник освіти України,  заслужений працівник культури України Лободюк Борис Павлович.

Концерт до Дня захисника України

10 жовтня у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії пройшов концерт до Дня захисника України.

З вітальним словом виступила доктор педагогічних наук, професор, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Шоробура Інна Михайлівна.

Святковий концерт відвідали гості – військовослужбовці Національної гвардії України. Учасники заходу вітали їх  бурхливими оплесками та квітами.

73-й річниці Перемоги присвячується…

Минають роки, відлітаючи у вічність... Все далі і далі відходять від нас грізні і важкі роки Другої світової війни, які принесли стільки горя на українську землю.

7 травня студенти та викладачі академії вшанували  тих, хто пройшов горнило Другої світової, і тих, хто загинув, наближаючи Перемогу.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55