Блоґ Виховний відділ

Шановні студенти, колеги, ветерани!

Напередодні  відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які нагадують нам про великий подвиг та незламний дух учасників бойових дій, щиро вітаємо усіх, хто боровся на фронті чи в тилу за нашу Перемогу. Бажаємо усім міцного здоров’я, довголіття та мирного неба над головою.

Запрошуємо вшанувати героїв Другої світової війни 4 травня 2017 року о 13.00 годині в актовій залі академії.

Виховний відділ

Літературний сатирично-гумористичний концерт Анатолія Паламаренка

21 березня  2017 року народний артист України, лауреат Шевченківської премії, Герой України Анатолій Паламаренко відвідав Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію, де зустрівся з студентами та викладачами.

Святковий концерт до 8 Березня

Відшуміла зима лютими морозами, відхурделила сніжними віхолами, а на зміну їй прийшла чарівна звабно-принадлива красуня-весна. Тож недаремно саме вона увібрала в себе одне з прекрасних свят – свято жінок.

7 березня у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії пройшов святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню.

Конференція з нагоди Міжнародного дня волонтера

1 грудня 2016 року у приміщенні Будинку Профспілок відбулась конференція з нагоди Міжнародного дня волонтера. Організаторами заходу виступили Хмельницька міська організація ветеранів України, волонтерський центр «Ветеран». В ході роботи конференції голова волонтерського центру «Ветеран» Коляденко Валентина Степанівна доповіла про проведену волонтерську роботу державними організаціями, установами, навчальними закладами міста Хмельницького.

День пам’яті жертв голодоморів

Запрошуємо викладачів та студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії 26 листопада 2016 року о 15:30 (майдан Незалежності)  вшанувати пам’ять жертв геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні, долучившись до заходів «Засвіти свічку».

Загальні збори кураторів академічних груп

24 листопада відбулись загальні збори кураторів академічних груп Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. 

Директор інституту кураторства Павлушкіна Олена Василівна у своєму виступі представила увазі всіх присутніх методичні рекомендації з проведення виховної роботи в академічних групах протягом другого семестру 2016-2017 навчального року. Переглянути електронний варіант рекомендацій можна в розділі «Інститут кураторства» або тут. 

Соціальний педагог Птащук Ірина Василівна звернулась до кураторів академічних груп з детальною інформацією щодо заповнення соціальних паспортів груп. Завантажити бланк соціального паспорту можна тут.

АРТ-СТУД-ФЕСТ – 2016

17 листопада студенти академії прийняли участь у фіналі шоу-проекту «Арт-студ-фест», що проходив з ініціативи Управління культури і туризму Хмельницької міської ради. Всі учасники, які пройшли відбірковий тур в стінах свого навчального закладу та перемогли за результатами голосування на ресурсі ютуб, представили свою творчість на розсуд комісії шоу-проекту. Всі конкурсанти-представники  від Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії посіли перші місця у трьох номінаціях і нагороджені грамотами.

Участь студентів ХГПА у міському студентському фестивалі «Student Stars»

Студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії взяли участь у мистецькому фестивалі присвяченому Міжнародному дню студента. Його організаторами стали управління молоді та спорту  Хмельницької обласної державної адміністрації та управління молоді та спорту Хмельницької міської ради. Фестиваль проходив в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Михайла Старицького. Участь у студентському фестивалі взяла молодь із  вищих навчальних закладів міста.

Тиждень першокурсника в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії

Тиждень першокурсника - 2016 розпочався зі звіту гуртків, наукових клубів та клубів за інтересами.

Об 11.10 в актовій залі керівники та старости гуртків представили свої досягнення для першокурсників факультету дошкільної освіти та факультету мистецтв, а о 14.30 – для студентів початкової освіти та філології.

Щиро запрошуємо всіх бажаючих до занять в гуртках та клубах за інтересами

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55