Блоґи

ЗВІТ МАЙБУТНІХ ІСТОРИКІВ ПРО АРХЕОЛОГІЧНУ ПРАКТИКУ

18 жовтня відбулася конференція, на якій студенти-історики підвели підсумки археологічної експедиції, що проходила з 15 по 27 червня на базі унікального історичного об’єкта – Державного історико-культурного заповідника «Межибіж»..

Учасників конференції привітали: декан факультету дошкільної освіти Пісоцька Л.С., завідувач кафедри суспільних дисциплін Островий В.М. та методист з виробничої практики Цегельник Т.М.

Тато – захисник своєї сім’ї та своєї країни!

Студенти групи ФІЛ-22у факультету початкової освіти та філології з куратором Кикилик А.М. відвідали обласну бібліотеки для юнацтва та взяли участь у заході до Дня Батька «Тато – захисник своєї сім’ї та своєї країни!»

Відзначення Дня винахідника раціоналізатора

Студенти груп СР-21б, ПП-21б, Ср-11б факультету початкової освіти та філології разом з куратором Поляновською О.Р. відвідали зустріч у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Островського з видатними людьми нашого міста – подружжям Азарських (Іваном Миколаєвичем та Олександрою Олександрівною), знаними науковцями нашої країни і не тільки, винахідниками раціоналізаторами, академіками Академії медико-технічних наук України, почесними донорами України, засновниками благодійного фонду «Допомога хворим дітям – сенс життя».

Звітна конференція студентської ради

17 вересня 2018 року відбулась звітна конференція студентської ради Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

З вступним словом до присутніх звернулись:

– доктор педагогічних наук, професор, ректор академії Інна Михайлівна Шоробура;

–  кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з гуманітарної освіти, виховання та міжнародних зв’язків Валентина Іванівна Слюзко;

–  доктор філософських наук, доцент, декан факультету мистецтв Олександр Сергійович Поліщук;

– доктор педагогічних наук, професор, депутат Хмельницької обласної ради, декан факультету початкової освіти та філології Інна Петрівна Ящук.

Робота Школи громадського куратора

14 вересня 2018 року  відбулось засідання Школи громадського куратора, на якому були присутні громадські куратори груп нового набору, члени студради факультетів.

Розширена нарада з організації освітнього процесу

В Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії 13 вересня відбулася розширена нарада з організації освітнього процесу за участю проректорів, деканів, керівників структурних підрозділів.

Заняття з дисципліни «Вступ у спеціальність» в музеї академії

Навчальний курс «Вступ у спеціальність» на другому курсі (групи ДО – 21, 22)  передбачає знайомство з навчальним закладом, який готує фахівців дошкільної освіти. Для кращого ознайомлення студенти під керівництвом старшого викладача кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Лисенко Є.М. відвідали музей історії закладу, зібрали інформацію, яка міститься на стендах, фотографіях, у документах тощо.

Конференція з перекладацької практики

14 вересня 2018 року о 12.30 відбулася звітна конференція з перекладацької практики в групі ФІЛ-31а.

Виховна година у групі ДО-11

13 вересня у групі 1 курсу ДО-11  була проведена виховна година на тему «Василь Сухомлинський - вчитель-гуманіст». Захід був присвячений 100-річчю з дня народження видатного педагога.

Підготували виховну годину куратор групи Павлушкіна Олена Василівна та громадські куратори Голуб Наталя, Киданчук Інна, Пархомчук Світлана (ДО-51).

ХВИЛИНИ МИСТЕЦЬКОЇ НАСОЛОДИ

11.09.2018 р. студенти груп ДО-31 та ДО-41б факультету дошкільної освіти під керівництвом кураторів груп Гончар Н.П. та Миськової Н.М. за сприяння студентського профкому Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відвідали Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Старицького.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55