Блоґи

Вітаємо з Днем Державного прапора України!

День Державного прапора України – особливе свято для кожного патріота, адже саме прапор символізує Незалежність нашої держави,  яку відстоювали покоління українців, і за яку досі йде боротьба.

Бажаємо всім нам бути гідними нащадками наших предків, які із щирим завзяттям торували шлях Незалежної України. Нехай гордість за наших героїв, науковців, митців та визначних людей у всіх інших галузях додасть кожному з нас наснаги жити і творити в ім’я України та її майбутніх поколінь.

Слава Україні!

Засідання вченої ради

12 серпня 2017 року відбулося засідання вченої ради академії.

На засіданні вченої ради розглядалися питання про зарахування вступників до Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії у 2017 році та інші питання.

Тренінгові заняття для вчителів та викладачів англійської мови

З 3 по 14 липня 2017 року викладачі кафедри іноземних мов ХГПА Ворник М.М., Воротняк Л.І., Нагорний Я.В., Повзун В.Е., Фаненштель Н.М. брали участь у тренінгових заняттях для вчителів та викладачів англійської мови, які проходили у приміщенні СЗОШ №15 ім. О. Співачука за підтримки Хмельницького ОІППО та волонтерів Міжнародного літнього інституту вчителів (Канада).

Результати вступних іспитів

Результати вступного іспиту з української мови 

Факультет мистецтв

Спеціальність Середня освіта (Музичне мистецтво)

Освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст»

Форма навчання: денна

Викладачі академії обговорюють питання впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти

11 липня 2017 року  викладачки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Барановська В.М., Будім Л.М., Вишинська Г.В., Гуцал Л.А., Ішук Т.В.,  Казакова Н.В., Онуфрійчук Л.П., Петрюк Л.П., Ткачук Н.С. брали участь у тренінгу для педагогів пілотних шкіл з питань  впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти (Нова українська школа), який відбувся на базі  Хмельницького ліцею № 17.

Навчання у літній школі професійного розвитку у рамках проекту "New Generation School Teacher", організованого Британською Радою

З 1.07 по 8.07.2017 року викладачі кафедри іноземних мов Аніщенко І.М., Гандабура О. В., Глушок Л. М., Гуменюк В. М., Рибачук Ю. Л. та Северіна Т. М. брали участь у тренінгах професійної майстерності у межах проекту "Шкільний вчитель нового покоління", ініційованого та організованого Британською Радою спільно з Міністерством освіти та науки України.

ВІТАЄМО МОЛОДИХ ФАХІВЦІВ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА»

Закінчилася пора приємних хвилювань та недоспаних ночей. Нарешті студенти випускних груп факультету дошкільної освіти отримали очікуваний документ про освіту.

Понад 50 молодших спеціалістів та близько 80 бакалаврів (денної та заочної форми навчання) зі спеціальності «Дошкільна освіта» полетіли у вирій самостійного професійного життя.

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ - ОСНОВНИЙ ЗАКОН ДЕРЖАВИ

Під такою назвою в бібліотеці Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відкрилася ілюстративно-книжкова виставка до Дня Конституції України.

© 2017 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55