Блоґи

Запалимо свічку пам’яті та вшануймо жертв голодоморів хвилиною мовчання

 
28 листопада о 16:00 по всій Україні пройде акція пам’яті жертв голодоморів "Запали свічку".
 О 16:00 вшануймо хвилиною мовчання пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу – та масових голодів 1921-1923 та 1946-1947 років. 
Щоб приєднатися до акції, запаліть свічку та поставте її на підвіконня - на знак скорботи і пам’яті про мільйони вбитих наших співвітчизників комуністичним тоталітарним режимом. ПАМ’ЯТАЄМО!

Збори студентів 4 курсу факультету початкової освіти та філології

26 листопада 2020р. на факультеті початкової освіти та філології відбулись збори студентів 4 курсу спеціальностей 013 Початкова освіта.

«Не згасне біль душі людської»

Щорічно у четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв голодоморів. Цьогоріч він припадає на 28 листопада.

В глибокій скорботі вшановуємо пам'ять жертв жахливих трагедій ХХ століття – голодоморів 1921, 1932-1933, 1946 років. З глибоким сумом згадуємо людей, життя яких забрав штучний голод, організований тоталітарним режимом.

До Дня пам’яті в бібліотеці Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії оформлена книжкова виставка-скорбота «Не згасне біль душі людської». Документи та матеріали книжкової експозиції розкривають масштаби та наслідки катастрофи українського народу.

Презентація лепбуків для дітей з особливими освітніми потребами

У рамках тижня кафедри педагогіки 18 листопада 2020 року було презентовано лепбуки для дітей з особливими освітніми потребами. Захід підготовлено викладачами Цегельник Т.М., Казаковою Н.В. та групою ПО-41б факультету початкової освіти та філології зі спеціальності 013 Початкова освіта. На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри педагогіки та здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Колегія Департаменту освіти і науки

25 листопада 2020 року відбулась онлайн колегія Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації на якій була присутня ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор Шоробура І.М.

Розглядались питання:

1. Про хід виконання заходів щодо оптимізації мережі ЗЗСО області

2. Про дотримання законодавства України щодо захисту прав, свобод та законних інтересів дітей, які проживають в інтернатах ЗЗСО

3. Про стан організації харчування в ЗЗСО та дошкільної освіти

4. Про стан забезпечення ХОІППО методичного супроводу педагогічних працівників ЗЗСО та дошкільної освіти.

5. Про організацію охорони праці та забезпечення безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в закладах освіти.

Нові надходження до бібліотеки

Нові надходження до бібліотеки з приватної колекції ректора академії, професора Інни Михайлівни Шоробури (31 примірник)

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

25 листопада 2020 року онлайн на платформі Zoom відбулося чергове засідання вченої ради академії. На засіданні розглядалися такі питання:

  1. Використання інтерактивних методів навчання в процесі підготовки майбутніх магістрів освіти (інформація) (Доповідачі: Ящук І. П., Пісоцька Л. С. , Бучківська Г. В.).
  2. Про роботу гуртожитку (звіт) (Доповідачі: Слюзко В. І.,Гаврилюк М. П.)
  3. Про роботу кафедр академії по підвищенню ефективності навчальної , виховної , наукової роботи (звіт) (Доповідачі: Северіна Т. М. , Мацько В. П. , Слоневська І. Б.).

Збори студентів 1 курсу факультету початкової освіти та філології

25 листопада 2020р. на факультеті початкової освіти та філології відбулись збори студентів 1 курсу спеціальностей 013 Початкова освіта.

Тиждень кафедри педагогіки

Період 16-20 листопада викладачі кафедри педагогіки провели активно, позитивно та творчо.

Проведено низку заходів:

Викладач кафедри педагогіки Рашина І.О. разом із групою ПО-61 представили відеопрезентацію Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії (профорієнтаційна робота)

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55