Cambridge Club Training Centre

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ, ВИКЛАДАЧІВ ТА АДМІНІСТРАТИВНОГО ПЕРСОНАЛУ! НА БАЗІ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ АКАДЕМІЇ ПРОВОДИТЬСЯ СЕРТИФІКАЦІЯ ЗНАНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ, ЯКА ЗАСВІДЧУЄ МОВНУ КОМПЕТЕНЦІЮ ЛЮДИНИ.

Володіння англійською мовою та отримання сертифікату міжнародного формату дає можливість успішно пройти співбесіду і влаштуватися на добре оплачувану роботу, вступити в закордонний навчальний заклад і комфортно себе почувати при спілкуванні з іноземними громадянами. Найбільша перевага наявності безстрокового міжнародного сертифікату для студента та викладача – можливість подаватися на різноманітні міжнародні грантові та стипендіальні програми для навчання та стажування закордоном, такі як Mevlana Exchange Programme, спонсорована урядом Туреччини, американська програма навчання та стажування Fulbright,  програма стажування в університетах Канади – Mitacs Globalink Research Internship Program тощо.

Випускники «Cambridge Club» в Хмельницькій гуманітарно-педагогічної академії після завершення навчального курсу мають можливість здати іспит і отримати найавторитетніший у світі кембріджський сертифікат міжнародного формату, що підтверджують мовну кваліфікацію. А ретельно продумана і складена навчальна програма оптимально підійде для студентів будь-якої спеціальності, викладацького та адміністративного складу академії, які хочуть вивчити мову з нуля або розвинути наявний рівень.

Іспити Cambridge ESOL розроблені і координуються Cambridge Assessment – некомерційним екзаменаційним підрозділом Кембріджського університету (University of Cambridge), який є найбільшою в Європі організацією, що займається оцінкою рівня володіння мовою. Всі Кембриджські іспити з англійської мови відповідають загальноєвропейській системі оцінки мовної компетенції (Common European Framework of Reference for Languages). Одна з переваг Кембріджських іспитів – у тому, що з величезного розмаїття іспитів різного рівня, специфіки та тематичної спрямованості можна вибрати те, що цікавить саме вас і відповідає саме вашому рівню підготовки.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55