image1 image2 image3

Вітаємо!

Наукове товариство студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів  та молодих учених ХГПА вітає студентів з «професійним» святом.

Студенти – це дивний освітянський народ, який водночас є і фундаментом майбутнього країни, є й цілісним рушійним потоком новаційних змін, є потужною силою свідомого голосу молоді, який творить новий світ, нову країну.

Ми бажаємо вам цінувати студентський час вашого життя, по максимуму здобувати нові знання, уміння, навички. Бажаємо кожному з вас під час навчання знайти своє професійне покликання, сформувати свою цілісну особистість. Студентство – це найкращий час для того, щоб стати невід’ємною частиною суспільства, стати поводирем нових ідей, думок, змін на краще.

А ще бажаємо вам веселитися, спілкуватися, знаходити нових друзів та однодумців, розширювати коло знайомих та сферу професійної діяльності. Ми сподіваємося, що для кожного з нас ці роки не пройдуть даремно та під час зустрічі випускників буде що згадати, окрім навчальних буднів.

Нехай урочистість цього свята надихає вас на нові звершення!

Міжнародна грантова програма ім. Принца Фейсала бін Фагда для підтримки досліджень у сфері спорту.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ УСІ СТУДЕНТИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ АКАДЕМІЇ ДО УЧАСТІ У МІЖНАРОДНІЙ ГРАНТОВІЙ ПРОГРАМІ ІМ. ПРИНЦА ФЕЙСАЛА БІН ФАГДА ДЛЯ ПІДТРИМКИ ДОСЛІДЖЕНЬ У СФЕРІ СПОРТУ.

Дана міжнародна грантова програма висвітлює найпоширеніші проблеми та актуальні можливості у партнерстві з установами та науковцями, що базуються в Королівстві Саудівська Аравія. Фінансова підтримка досліджень забезпечується на річний період Інститутом розвитку лідерів Міністерства спорту КСА і становить від 80 до 120 тис. доларів США.

Вичерпна інформація щодо нагороди принца Фейсала бін Фагда за дослідження у сфері спорту розміщена за посиланням: https://pfra.sa/

Крайній термін прийому проєктних документів – 15 лютого 2021 року.

Стипендіальна програма на навчання та стажування громадян України

Стипендіальна програма на навчання та стажування громадян України в закладах вищої освіти Словацької Республіки у 2021 – 2022 навчальному році

ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ АКАДЕМІЇ!

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ ЗАПРОШУЄ ОХОЧИХ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СТИПЕНДІЙНІЙ ПРОГРАМІ СПІВРОБІТНИЦТВА МІЖ МІНІСТЕРСТВОМ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ТА МІНІСТЕРСТВОМ ОСВІТИ СЛОВАЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ.

«Не згасне біль душі людської»

27 січня світ відзначає Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Він проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року, співавторами якої виступили 100 держав, у пам’ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни. Вперше Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту відзначили в усьому світі у 2006 р. Проте деякі країни відзначали цей день і раніше.

День пам'яті Голокосту – нагадування про всесвітню трагедію, про масове вбивство євреїв у всіх європейських державах. Протягом розвитку подій Другої світової війни посилено активізувався геноцид, в результаті якого пережили ту війну стільки ж євреїв, скільки й загинули. І Всенародний день пам'яті історичної катастрофи присвячений цій трагічній події.

27 січня вся планета сумує за загиблими та шанує живих, згадуючи про жертви Голокосту.

ПРАКТИКА ЯК ВАЖЛИВИЙ ЕЛЕМЕНТ ПРОФЕСІЙНОГО СТАНОВЛЕННЯ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ

22 січня 2021 року на платформі ZOOM було організовано та проведено настановчу конференцію та консультацію щодо проходження переддипломної практики зі студентами групи ДО-41б факультету дошкільної освіти та психології.

ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ

На факультеті дошкільної освіти та психології 22 січня 2021 року на платформі ZOOM було організовано та проведено настановчу конференцію та консультацію щодо проходження педагогічної практики в групах дітей дошкільного віку з студентами групи ДО-31б.

Обговорення проєкту Положення про акредитацію освітньо-професійних програм

З метою імплементації положень Закону України «Про фахову передвищу освіту» Державною службою якості освіти України за участі представників закладів фахової передвищої освіти, роботодавців, МОН України розроблено проект Положення про акредитацію освітньо-професійних програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів фахової передвищої освіти.

Для забезпечення всебічності врахування думок усіх зацікавлених сторін ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Шоробура І.М. та проректор з науково-педагогічної роботи Поліщук О.С. взяли участь в обговоренні проекту Положення, що відбулися 22 січня 2021 р. об 11 год. у форматі зум-конференцїї на платформі Управління Державної служби якості освіти України в Хмельницькій області.

Міністерство освіти і науки УкраїниЗбірник наукових праць "Педагогічний дискурс"

Український центр оцінювання якості освітиВінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55