Блоґ admin

Запрошуємо абітурієнтів на консультації!

ХМЕЛЬНИЦЬКА ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ ЗАПРОШУЄ АБІТУРІЄНТІВ 
НА БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА БІОЛОГІЇ. 
 
Чекаємо на Вас 8.05.2021 р.  за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля 139.
Початок: українська мова - 10.00 год., біологія - 11.00 год.

Заходи з нагоди відзначення 100-річчя

У 2021 році Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія відзначає 100-річчя від дня заснування

Переглянути документ

Робоча нарада

07 травня відбулась робоча нарада за участі ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, проректор, деканів, керівників структурних підрозділів та завідувачів кафедр. Розглядались питання організації освітнього процесу, профорієнтаційної роботи та акредитації закладу

СТВОРЮЄМО АКТИВНЕ ІНСТИТУЦІОНАЛЬНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ НА ФАКУЛЬТЕТІ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ ТА ФІЛОЛОГІЇ

6 травня декан факультету початкової освіти та філології та філології Ящук І.П. провела зустріч із представниками Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, керівництвом Міжнародної громадської організації “Європейська академія освіти”, Нідерланди. Освітяни обговорили плани співпраці, проблеми реформування галузі. Усі разом розробили договір про співпрацю та домовились про розробку спільних проєктів, участь у грантових програмах.

ЗБОРИ ЗДОБУВАЧІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ ТА ФІЛОЛОГІЇ

6 травня відбулись збори здобувачів фахової передвищої освіти освітньої програми Початкова освіта, кураторів груп ПО-41,ПО-42, ПО-43, ПО-44 та декана факультету початкової освіти з приводу роботи Державної екзаменаційної (кваліфікаційної) комісії з 11 травня 2021року.

Декан факультету Ящук І. П. ознайомила випускників із Положенням про роботу Державної комісії та повідомила про права та обов’язки учасників іспитів. Куратори груп проінформували про організацію екзаменаційних консультацій для академічних груп факультету.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55