Блоґ Міжнародна діяльність

Стипендія Фонду Конрада Аденауера

Фонд Конрада Аденауера надає підтримку для навчання іноземців у вищих навчальних закладах Федеративної Республіки Німеччина.

Завдяки такому сприянню молоді люди мають можливість здобути диплом вищого навчального закладу ФРН (магістерська стипендія) або ступінь доктора наук (написання та захист дисертації) й поглибити свої фахові знання.

Таким чином ФКА хоче зробити внесок у підвищення кваліфікації молодих науковців, очікуючи, що згодом на своїй Батьківщині стипендіати зможуть взяти на себе відповідальність за розвиток держави та суспільства, зокрема – у політиці та публічному управлінні, науці та економіці, мас-медіа та культурі, а також у міжнародних організаціях.

ONLINE TRAINING “EXCELLENCE IN TEACHING: AMERICAN EXPERIENCE”

Center for American Studies

Ivan Franko National University of Lviv

supported by the Public Affairs Section of the U.S. Embassy in Kyiv

The innovative pedagogy is a key element for making U.S.-focused study programs and courses in Ukraine appealing and attractive for students. Therefore, this intensive online training will contribute to their quality by focusing on good U.S. teaching practices.

Chevening: стипендії на магістратуру у Великій Британії

Це стипендійна програма, що покриває отримання магістерського ступеня у великобританському університеті. Протягом року ви будете навчатися, розширювати мережу контактів та пізнавати культуру Сполученого Королівства. Щоб взяти участь у програмі, потрібно мати розвинені лідерські якості.
 
З 1983 року цією можливістю скористалися понад 50 000 людей з більш як 160 країн. Більш як 400 випускників Chevening — українці. 

Три волонтерські можливості у Польщі

Center for Educational Initiatives шукає волонтерів одразу на три різних проєкти! Чудова можливість обрати те, що підійде саме для вас.

Отже, перший волонтерський проєкт у Любліні, Польща.

Тривалість: 12 місяців.

Онлайн-зустріч Unistudy Talks (середа, 2 червня о 19:00)

Як стати частиною міжнародної спільноти?

Досвід участі в UPG Sustainability Leadership Program 2021

Що це за програма і чому ми про неї говоримо в Unistudy Talks

United People Global (або просто UPG) — міжнародна організація, яка формує спільноту активних громадян у різних куточках світу.

Лондонський міжнародний молодіжний науковий форум

Що: Лондонський міжнародний молодіжний науковий форум – 62nd London International Youth Science Forum 2021

Дати проведення: 28 липня – 11 червня 2021

Відділ міжнародної діяльності запрошує на QS Global Online Learning Summit

Що: QS Global Online Learning Summit

Коли: 3 червня, 13:00 – 15:30 CET (за європейським часом), 14.00 – 16.30 за Києвом

Формат: онлайн

Чи варто навчатися онлайн? Дізнайтесь на Глобальному онлайн-самміті QS з теми онлайн і дистанційного навчання, де ви маєте змогу поспілкуватися з представниками університетів, бізнес-шкіл з найкращими магістерськими і MBA програмами.

CALL ERASMUS+ 2021/2022!

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ АКАДЕМІЇ!

ПРОДОВЖЕНО КОНКУРС

на отримання стипендій на навчання/стажування в Турецькому Університеті Muş Alparslan University, в рамках програми Erasmus+ за напрямом KA107 Міжнародна академічна мобільність

Університет-координатор: Muş Alparslan University (Туреччина)

Університет-партнер: Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія (Україна)

ДЛЯ СТУДЕНТІВ спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Середня освіта (Мова та література (англійська))»!

Зустріч з координатором україно-польської співпраці Інституту європейської культури у Гнєзно

20 травня 2021 року  ректор  Інна Шоробура, представники відділу міжнародних зв’язків  та здобувачі вищої освіти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії взяли участь у зустрічі з координатором україно-польської співпраці Інституту європейської культури у Гнєзно, доктором Катажиною Єндращик і представниками інших закладів вищої освіти.

Вебінар «eduGAIN – ваш ключ до міжнародних науково-освітніх сервісів»

Міністерство освіти та науки України запрошує взяти участь у вебінарі «eduGAIN – ваш ключ до міжнародних науково-освітніх сервісів», який відбудеться онлайн 26 травня 2021 року, початок о 14:00.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55