Блоґ Кафедра іноземної мови

«Сучасні проблеми філології та методології викладання в умовах євроінтеграції»

11 травня 2022 р. в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулася ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні проблеми філології та методології викладання в умовах євроінтеграції» за участі викладацького колективу кафедри іноземних мов, зовнішніх стейкхолдерів, представників університету Муш Алпарслан (Туреччина), лінгвістичних центрів (Польща), Корпусу Миру та здобувачів освіти ОПП «Середня освіта (Мова і література (англійська))» бакалаврського та магістерського освітнього рівня.

Окрім обміну ідеями та науковими напрацюваннями в галузі філології та методики навчання іноземних мов, учасники конференції (викладацький колектив, закордонні гості, представники академічної спільноти, адміністрації ЗЗСО міста та вчителі-практики) розглянули галузеві тенденції розвитку у галузі середньої освіти та філології.

ЗУСТРІЧ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

2 травня  2022 р. відбулась зустріч робочої групи ОПП Середня освіта  (Мова і література (німецька, англійська)) на чолі з гарантом ОПП  Мельник Р. М. та  викладачів німецької мови зі  стейкхолдерами.

          На зустрічі було представлено  оновлену редакцію ОПП  та відкориговані   навчальні плани для денної і заочної форм навчання  з урахуванням рекомендацій ЕГ, ГЕР – за результатами  акредитаційної експертизи –  та стейкхолдерів.

Захист педагогічної практики з англійської мови

1 квітня 2022 року за участі керівників практики, викладачів кафедри іноземних мов Воротняк Л.І., Закреницької Л.А і студентів групи Філ-41а спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)) було проведено звітну конференцію за результатами шеститижневої переддипломної практики з першої іноземної мови.

Захист педагогічної практики

25.03.22 відбулась звітна конференція здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька)) групи Філ-43н щодо захисту педагогічної практики з німецької та англійської мов за участі завідувача виробничої  практики Т. Цегельник, керівників практики -  Р. Мельник, Л. Закреницької.

СПІВПРАЦЯ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ (НІМЕЦЬКОЇ, АНГЛІЙСЬКОЇ) З СТЕЙКХОЛДЕРОМ

28 січня 2022 р. відбулась зустріч Мельник Р. М., гаранта ОП Середня освіта  (Мова і література (німецька, англійська)), з Романюк Н. Е. – стейкхолдером ОП, заступником директора з навчально-виховної роботи з іноземних мов Хмельницької ССЗОШ  І-ІІІ ступенів №6.

Настановча конференція щодо проходження педагогічної практики з іноземних мов

У вівторок 28 грудня 2021 року за участі керівника практики Закреницької Л.А. і студентів групи Філ-41а факультету початкової освіти та філології було проведено настановчу конференцію щодо проходження студентами педагогічної практики з англійської та німецької мов у середній школі з 19 січня по 1 березня 2022 р.

Волонтерська акція до Дня Святого Миколая

17 грудня учасники проекту «Англійська для кожного» Мудрик Діна, Мотика Діана, Терещук Діана та координатори проекту Гандабура О.В. та Федорова О.В. завітали до ліцею 15 ім. О. Співачука в рамках волонтерської акції допомоги учням з особливими потребами. 

Цього разу студенти та викладачі зустрічались з Олею , сліпою ученицею 7 класу ліцею та її однокласниками.

Благодійна акція для учнів з особливими потребами

З грудня з нагоди Дня дітей з особливими потребами учасники проекту «Англійська для кожного», студенти груп філ-21а та філ-31а факультету початкової освіти та філології ХГПА (Конаш Юля, Довга Віка, Матвейчук Катя, Нич Віра та Мотика Діана), за сприяння гаранта освітньої програми Федорової О.В. та куратора групи Філ-21 Степенко О.Г. провели для учнів з особливими потребами ліцею № 15 ім. О. Співачука веселу забаву з конкурсами на кмітливість, уважність та дотепність. 

Виховна година з інклюзивної освіти

В рамках проєкту «Англійська мова для кожного» 29 листопада 2021 р. студенти групи Філ-41а факультету початкової освіти та філології (Гунько Юлія, Пригода Катерина, Єрмоленко Катерина і Козярук Альона) разом із викладачем курсу «Інклюзивна освіта» Гандабурою О.В. відвідали виховну годину, проведену вчителькою початкових класів Симчук Валентиною Петрівною та тифлопедагогом Кривошей Катериною Олександрівною Хмельницького ліцею № 15 імені Олександра Співачука, приурочену до Міжнародного дня людей з особливими потребами (3 грудня).

Гостьова лекція директорки центру підготовки до ЗНО і міжнародних іспитів «Мовна студія A+»

Гостьова лекція директорки центру підготовки до ЗНО і міжнародних іспитів «Мовна студія A+» Наталії Зачинської на тему: «Безперервний професійний розвиток майбутніх учителів іноземних мов» МФА-51, 9 грудня 2021 р.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55