Блоґ Кафедра іноземної мови

Виховний захід до Міжнародного дня людей з особливими потребами

30 листопада 2022 учасники соціально-освітнього проекту кафедри іноземних мов «Англійська для кожного»  Федорова О.В., Степенко О.Г. та студенти Філ-41а  Нич В., Баланюк Л. відвідали виховний захід присвячений Міжнародному  дню  людей з особливими потребами в  Хмельницькому ліцеї №15 імені Олександра Співачука.

Благодійна акція до Міжнародного дня людей з особливими потребами від учасників проекту кафедри іноземних мов «Англійська для ко

Благодійна акція до Міжнародного дня людей з особливими потребами від учасників проекту кафедри іноземних мов «Англійська для кожного»

1 грудня 2022 учасники соціально-освітнього проекту кафедри іноземних мов «Англійська для кожного»  Федорова О.В., Гандабура О.В.  та студенти спеціальності 014 Середня освіта. Мова та література (англійська) Жданова А., Баланюк В., Петрук В., Коханська О., Яворська Б та Ковтун О. завітали   з благодійною акцією присвяченою Міжнародному  дню  людей з особливими потребами до учнів з особливими потребами  Хмельницького ліцею №15 імені Олександра Співачука.

Гостьова лекція у межах курсу «Теорія педагогічної діяльності» (Інсбрукський університет - ХГПА)

11 листопада 2022 року відбулася друга гостьова лекція професора департаменту освіти вчителів Крістіана Кралера (Інсбрукський університет імені Леопольда і Франца, Австрія) для слухачів магістратури за ОП «Мова і література (англійська)).

ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ КОРОЛЕВА ЄЛИЗАВЕТА

Вересневою темою зустрічі учасників лінгвокраїнознавчого гуртка англійської мови «Sunflowerстало життя найвідомішого сучасного монарха –  англійської королеви Єлизавети ІІ.

Конференція з навчально-виховної та ознайомчої практики

29 вересня 2022 року відбулась настановна конференція з навчально-виховної та ознайомчої практики у студентів груп Філ-33н та Філ-23н факультету початкової освіти та філології спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька))

Зустріч з першокурсниками

27. 09. 2022 відбулась зустріч гаранта ОП 014 Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)) Федорової О.В., заступника завідувача кафедри іноземних мов Северіної Т.М. та помічника ректора з міжнародних зв’язків Ворник М.М. зі студентами першого курсу для ознайомлення зі специфікою ОП, обговорення форм співпраці між гарантом та стейкхолдерами, здобувачами освіти та групою забезпечення ОП, адміністрацією та іншими учасниками освітнього процесу.

Гостьова лекція з методики навчання англійської мови «Teaching Grammar in Authentic Songs: Tips and Tricks»

27 вересня 2022 р. студенти групи ФІЛ-21а за сприяння гаранта освітньої програми, викладача методики навчання англійської мови Федорової О.В. прослухали гостьову лекцію з МНАМ на тему «Teaching grammar in authentic songs: tips and tricks»

Заняття проводила Шклярук Ірина Миколаївна  - вчитель англійської мови, Середньої загальноосвітньої спеціалізованої школи № 1 з поглибленим вивченням англійської мови.

Вчитель розповіла студентам про особливості використання автентичних матеріалів у вивченні англійської мови. Фокусом заняття став пісенний автентичний матеріал. У формі дискусії студенти та гостя оцінили переваги та ризики використання пісенного матеріалу у навчанні підлітків.

Детальніше розглянули специфіку підготовки до заняття з використанням автентичних пісень. Ірина Миколаївна акцентувала увагу студентів на важливості застосування індуктивного підходу до навчання іноземної мови в НУШ.

"Вивчаємо світ з іноземними мовами!"

26 вересня студенти спеціальності 014 Середня освіта ( Мова і література (англійська)) з гарантом  ОПП Олесею Федоровою взяли участь в інформаційно-освітньому заході, присвяченому Європейському дню мов. Захід відбувся у відділі літератури іноземними мовами Обласної універсальної наукової бібліотеки спільно з Центром європейської інформації.

Візит до обласної наукової бібліотеки

22 вересня студенти першого курсу спеціальності «Середня освіта (Мова та література (англійська)) відвідали Хмельницьку обласну універсальну наукову бібліотеку, що є однією з найбільших книгозбірень Хмельницького.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55