Блоґ Педагогічна практика

Звітна студентська конференція за результатами переддипломної педагогічної практики

«Позакласна музична діяльність як невід’ємна складова виховного процесу в загальноосвітній школі на матеріалах засідання клубу любителів класичної музики»

27 квітня 2016 року відбулась звітна студентська конференція за результатами переддипломної педагогічної практики 6 курсу факультету мистецтв, напряму підготовки «Музичне мистецтво» на тему: «Позакласна музична діяльність як невід’ємна складова виховного процесу в загальноосвітній школі на матеріалах засідання клубу любителів класичної музики».

Органзація та проведення практики студентів факультету мистецтв на базі відпочинку «Корчунок»

13 квітня 2016 року студенти 1-4 курсів факультету мистецтв зі спеціальності «Образотворче мистецтво»* Хмельницької гуманітрно-педагогічнної академії відвідали базу відпочинку «Корчунок» у с. Корчунок Розсошанської сільської ради.

Літня педагогічна практика – важливий етап у системі фахової підготовки майбутніх учителів

25 вересня 2015 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулась звітна студентська науково-практична конференція «Літня педагогічна практика – важливий етап у системі фахової підготовки майбутніх учителів» за підсумками літньої педагогічної практики.

Науково-практична конференція за підсумками проходження переддипломної педагогічної практики студентами VII курсу

23 квітня 2014 року на факультеті початкової освіти та філології відбулася науково-практична конференція за результатами переддипломної педагогічної практики студентів VІІ курсу. Підсумкова конференція була відкрита проректором з педагогічної практики Машкіною Людмилою Андріївною, яка відзначила творчий підхід та сумлінність студентів у виконанні завдань, у практичному оволодінні ними фаховими уміннями та навичками. Майбутні вчителі поділилися своїми враженнями, набутим досвідом та знаннями, що вони здобули під час практики.

Цікавими були виступи:

Творчий звіт з хореографічної практики в школі

27 лютого 2014 року у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбувся звіт студентів 4, 6 курсів факультету мистецтв зі спеціальності «Хореографія»* за підсумками практики з хореографії у загальноосвітніх та позашкільних навчально-виховних закладах м. Хмельницького та Хмельницької області.

Творчий звіт студентів 3 та 5 курсів факультету мистецтв зі спеціальності «Хореографія»* за результатами педагогічної практики

14 лютого 2014 року відбувся звіт студентів 31 і 51 груп факультету мистецтв зі спеціальності «Хореографія»* за результатами педагогічної практики з хореографії у дошкільних навчальних закладах.

На заході були присутні проректор з педагогічної практики Л.А.Машкіна, начальник відділу педагогічної практики Н.В.Казакова, методист відділу педагогічної практики А.О.Кащук, викладач кафедри хореографії О.П.Попик.

Засідання методичного об’єднання заступників директорів з навчально-виробничої роботи педагогічних вищих навчальних закладів

10-12 лютого 2014 року на базі Дубенського коледжу Рівненського державного гуманітарного університету відбулося засідання методичного об’єднання заступників директорів з навчально-виробничої роботи педагогічних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Західного  регіону України.

Відвідали засідання і представники Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії: методист Брижак Петро Гнатович, проректор з педагогічної практики Машкіна Людмила Андріївна та начальник відділу педагогічної практики Казакова Наталія Вікторівна.

Зустрічаємо гостей

16 січня 2014 року у актовій залі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся концерт, презентований Кам’янець-Подільською народною хоровою дитячо-юнацькою капелою «Журавлик».

Звіт фольклорної практики групи Філ-22у

Фольклористична практика займає важливе місце у підготовці майбутніх філологів. Саме під час практики студенти роблять перші самостійні кроки на фольклористичній ниві, розкривають для себе специфіку живого фольклорного процесу, вчаться практично застосовувати здобуті теоретичні знання, впроваджувати  їх в практичну діяльність.

Захист навчальної практики студентів 3 курсу спеціальності «Філологія. Українська мова та література»

3 грудня 2013 року студентами 31 групи факультету початкової освіти та філології зі спеціальності «Філологія. Українська мова та література» і керівником практики - кандидатом філологічних наук, доцентом В.А.Філінюк було організовано та проведено звіт з навчальної практики, що тривала протягом двох тижнів (3.11 – 17.11).

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55