Блоґ dv

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ЩОДО ПРОХОДЖЕННЯ МАЙБУТНІМИ МАГІСТРАМИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ДОСЛІДНИЦЬКО-ПРОЄКТНОЇ ПРАКТИКИ»

18 жовтня 2021 року за участі декана факультету дошкільної освіти та психології Л.С. Пісоцької, завідувача кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Л.В. Зданевич, завідувача виробничої практики Т. М. Цегельник, слухачів магістратури та наукових керівників їх кваліфікаційних робіт проведено настановчу конференцію щодо проходження майбутніми магістрами дошкільної освіти «Дослідницько-проєктної практики».

Майбутні практиканти ознайомились з програмою практики, термінами та вимогами щодо виконання завдань, умовами успішного проходження практики, пройшли інструктаж з охорони праці в галузі.

ЗУСТРІЧ З ДЕКАНОМ

20 жовтня 2021 року в групі ДО-11б відбулась інформаційна година, на яку була запрошена декан факультету дошкільної освіти та психології, кандидат педагогічних наук, доцент Пісоцька Л.С.

Під час бесіди обговорювались питання особливостей організації освітнього процесу в умовах дистанційної освіти.

ПІДГОТОВКА ДО ОРГАНІЗАЦІЇ «ДОСЛІДНИЦЬКО-ПРОЄКТНОЇ ПРАКТИКИ» МАЙБУТНІХ МАГІСТРІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

22 вересня 2021 року на платформі zoome відбулася зустріч з директорами та вихователями-методистами закладів дошкільної освіти м. Хмельницького за участі декана факультету дошкільної освіти та психології Л.С. Пісоцької, завідувача кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Л.В. Зданевич, слухачів магістратури.

Декан факультету дошкільної освіти та психології Л.С. Пісоцька подякувала присутнім колегам-практикам за багаторічну співпрацю та їх зацікавленість у підвищенні якості підготовки майбутніх фахівців дошкільної освіти та висловила сподівання на подальшу партнерську взаємодію.

Профорієнтація в дії

Доценти кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Онофрійчук Л.О. та Миськова Н.М.  під час   наради-семінару  з відповідальними особами за питання дошкільної освіти в ОТГ Хмельницької області, яка відбулася 15 вересня у Департаменті освіти, науки, молоді і спорту Хмельницької облдержадміністрації,   поінформували присутніх щодо переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії.

Акцентовано увагу на умовах навчання, роздано усім присутнім рекламні буклети профорієнтаційного змісту. Приємно було чути схвальні відгуки про Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію від присутніх, діти яких є випускниками минулих років.

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ МАЙБУТНІМИ БАКАЛАВРАМИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Протягом усього тижня з 6.09.2021 по 10.09.2021р. студенти групи ДО-41б факультету дошкільної освіти та психології разом з  куратором групи Миськовою Н. М. та викладачем навчальної дисципліни "Теорія і методика фізичного виховання та валеологічної освіти" Розгон В.В. активно готувалися до відзначення Дня фізичної культури та спорту в Україні.

Девізом цього тижня стали слова : "Активний ранок - запорука успішного дня"! І студенти, і викладачі здійснювали спільні щоденні пробіжки, велозаїзди, поїздки на самокатах, виконували різноманітні вправи на тренажерах. 

ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021 «TEACHING UPGRADE DAY» ДЛЯ ПЕДАГОГІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОТГ

26 серпня 2021 року доценти кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, к.пед.н., доценти Н.М. Миськова та Л.О. Онофрійчук взяли активну участь в Освітньому форумі – 2021 «Teaching Upgrade Day» для педагогічних працівників закладів освіти Хмельницької ОТГ.

ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ОСВІТИ

28 травня 2021 р. відбувся захист курсових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Членами комісій були викладачі кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик (к.пед.наук, доцент Гончар Н.П., к.пед.наук, доцент Машкіна Л.А., к.пед.наук, доцент Миськова Н.М., к.пед.наук, доцент Онофрійчук Л.О., к.пед.наук, доцент Пісоцька Л.С., к.пед.наук, доцент Розгон В.В., к.пед.наук, доцент Савченко М.С., викладач кафедри Цегельник Т.М.) та стейхолдери (директор ЗДО № 1 «Капітошка» Барчук Н.В., директор ЗДО № 29 «Ранкова зірка» Дзядзін О.Ю., вихователь-логопед ЗДО №29 «Ранкова зірка» Фурман О.В., директор ЗДО № 23 «Вогник» Юркова І.В. ).  

ВИВЧАЄМО РІДНИЙ КРАЙ. ВІННИЦЯ

Здобувачі фахового молодшого бакалавра (група ДО-11) разом з куратором (Онофрійчук Л.О.) завершили перший навчальний рік екскурсією до найбільшого міста Східного Поділля, розташованого на берегах Південного Бугу, яке має багату історію і безліч цікавинок – м. Вінниця.

Екскурсія розпочалася з музею-садиби М. Пирогова (відкритий 9.09.1947 р.), де студенти відвідали: будинок, в якому жив М. Пирогов і  познайомилися з експозицією про його життя і діяльність; музей-аптеку з інтер’єрами приймальні та операційної М. Пирогова в його садибі Вишня та меморіальний парк, в якому збереглися дерева, посаджені М.Пироговим.

В ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ

19 травня 2021 року кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Гончар Н.П. було проведено практичне заняття з студентами групи ДО-22 факультету дошкільної освіти та психології «Проведення спортивних свят, розваг, Днів здоров'я для дітей різних вікових груп».

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55