Блоґ dv

ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ОСВІТИ

28 травня 2021 р. відбувся захист курсових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Членами комісій були викладачі кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик (к.пед.наук, доцент Гончар Н.П., к.пед.наук, доцент Машкіна Л.А., к.пед.наук, доцент Миськова Н.М., к.пед.наук, доцент Онофрійчук Л.О., к.пед.наук, доцент Пісоцька Л.С., к.пед.наук, доцент Розгон В.В., к.пед.наук, доцент Савченко М.С., викладач кафедри Цегельник Т.М.) та стейхолдери (директор ЗДО № 1 «Капітошка» Барчук Н.В., директор ЗДО № 29 «Ранкова зірка» Дзядзін О.Ю., вихователь-логопед ЗДО №29 «Ранкова зірка» Фурман О.В., директор ЗДО № 23 «Вогник» Юркова І.В. ).  

ВИВЧАЄМО РІДНИЙ КРАЙ. ВІННИЦЯ

Здобувачі фахового молодшого бакалавра (група ДО-11) разом з куратором (Онофрійчук Л.О.) завершили перший навчальний рік екскурсією до найбільшого міста Східного Поділля, розташованого на берегах Південного Бугу, яке має багату історію і безліч цікавинок – м. Вінниця.

Екскурсія розпочалася з музею-садиби М. Пирогова (відкритий 9.09.1947 р.), де студенти відвідали: будинок, в якому жив М. Пирогов і  познайомилися з експозицією про його життя і діяльність; музей-аптеку з інтер’єрами приймальні та операційної М. Пирогова в його садибі Вишня та меморіальний парк, в якому збереглися дерева, посаджені М.Пироговим.

В ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ

19 травня 2021 року кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Гончар Н.П. було проведено практичне заняття з студентами групи ДО-22 факультету дошкільної освіти та психології «Проведення спортивних свят, розваг, Днів здоров'я для дітей різних вікових груп».

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ПЕРЕНАТАЛЬНОГО ТА РАННЬОГО ВІКУ «МАЛЯТОЧКО» В ПРОЦЕСІ ПРОХОДЖЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

На факультеті дошкільної освіти та психології 18 травня 2021 року до Тижня науки відбулась звітна конференція з пробної практики в групах раннього віку з студентами групи ДО-21б.

20 травня – День вишиванки!

Групи ДО-11 та ДО-51 факультету дошкільної освіти та психології  (куратор Онофрійчук Л.О.) вітають з Всесвітнім днем вишиванки та підтримують флешмоб #безтебемененема

Вишиванка – це не тільки прадавня частина гардеробу нашого народу, що передавалась нащадкам та служила оберегом для його власника. Вишиванка це спосіб самовираження власної свободи та символ непокори. Вишита сорочка є надважливою річчю для кожного з нас.

Святкували Великдень

Куратори груп факультету дошкільної освіти та психології поділилися Великодніми витворами для святкового столу, виготовленими  власноруч.

35 років тому вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів ...

26 квітня – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій та катастроф, запроваджений у вересні 2003 року.

Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.

 

26 квітня 2021 р. здобувачі молодшого фахового бакалавра група ДО-11 (куратор Онофрійчук Л.О.) вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів аварії та тих, хто віддав своє життя у тій страшній аварії 26-го квітня 1986 р. Значна частина ліквідаторів аварії вже пішла з життя, багато з них борються з тяжкими хворобами, спричиненими в першу чергу радіацією. Честь і слава їм. Сподіваємося, що їхній подвиг не буде забутий нащадками, а нинішнє покоління зробить належні висновки щоб не допустити подібної трагедії.

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ «БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ ТА СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ»

За даними міжнародного дослідницького проєкту ESPAD, у 2019 році лише 6,7% опитаних підлітків в Україні не користувались соціальними мережам. Майже 45% підлітків проводять у соціальних мережах до 3 годин на день, а ще приблизно  50% – 4 та більше годин. Через глобальний вплив COVID-19 підлітки проводять все більше часу в Інтернеті.

Студенти групи ДО-11 (куратор Онофрійчук Л.О.) Постой Анжеліка та Шинкарук Валерія узагальнили знання здобувачів освіти щодо переваг  та загроз інтернету, соціальних мереж, месенджерів у житті кожного з нас.

У здоровому тілі – здоровий дух!

Факультет дошкільної освіти та психології прийняв естафету челенджу  «Всесвітній день спорту» від гуманітарного факультету кафедри туризму, теорії і методики фізичної культури та валеології.

Здобувачі освіти групи ДО – 12 Б долучилися до цікавого челенджу та продемонстрували спортивну  активність та рухливість.

Передаємо естафету челенджу  «Всесвітній день спорту» для факультету початкової освіти та філології.

Підтримуємо гарні починання! Бережемо довкілля!

Здобувачі освіти групи ДО - 32 активно включилися у акцію «За чисте довкілля». Перебуваючи на дистанційному навчанні, кожен зробив корисну справу у тому місці, де знаходився : садили дерева не лише на своєму подвірї, а і біля водойм, на вулиці; загортали старе листя, звільняючи молоду травку від забруднення; висаджували квіти і кущі. Зі старого листя робили компост і, ні в якому разі, не спалювали.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55