image1 image2 image3

Заняття з елементами тренінгу «Відновлення власних ресурсів»

17 травня 2024 року психолог ХГПА Марія ЯРЕМЧУК за сприяння викладача кафедри психології Наталії ЧОРНОЇ, провела корекційні-розвивальне заняття з елементами тренінгу на базі Центру Психосоціального Супроводу та Професійного Розвитку, на тему: «Відновлення власних ресурсів» для здобувачів вищої освіти факультету дошкільної освіти та психології групи ПП-31б, з метою  познайомити студентів з поняттям ресурси та з практиками відновлення внутрішніх ресурсів; навчити розвивати вміння самозаспокоюватись; сприяти активізації особистісних ресурсних станів. 

Під час зустрічі студенти мали змогу навчитись долати негативні переживання та використовувати власну енергію для продуктивної діяльності.

Зустріч з психологом академії: Тенденції романтизації аб'юзу в кіноіндустрії

17 травня 2024 року на базі Центру Психосоціального Супроводу та Професійного Розвитку відбулася зустріч психолога академії Марії ЯРЕМЧУК та здобувачів вищої освіти факультету дошкільної освіти та психології груп ПП-11б та ПП-31 б із асистентом психолога Центру Психосоціального Супроводу та Професійного Розвитку Катериною ШТИК на тему: "Тенденції романтизації аб'юзу в кіноіндустрії".

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

21 травня 2024 року в ОВА відбулося нагородження лауреатів обласної премії, переможців ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проектів учнів-членів Малої академії наук України.

Міжнародна науково-практична конференція

21 травня 2024 року відбулася ІІІ міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми професійної підготовки педагогів: національний та євроінтеграційний вимір». З вітальним словом виступила ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна ШОРОБУРА.

Робоча нарада

20 травня 2024 року відбулася робоча нарада за участю ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інни ШОРОБУРИ з проректорами, деканами та керівниками структурних підрозділів.

Захід до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

17 травня 2024 року за сприяння Хмельницької обласної військової адміністрації та ГО «Хмельницька обласна кінокомісія» Державним архівом Хмельницької області організовано захід до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Захід проходив у кінотеатрі WoodMall Cinema Основна його мета – вшанування пам’яті жертв депортації кримських татар.

18 ТРАВНЯ – ДЕНЬ НАУКИ

Вітаємо студентів та викладачів з Днем науки! Бажаємо наукових проривів, глибоких досліджень, корисних результатів, нових ідей. Натхнення та удачі у науковому пошуку.

Керівництво гуманітарно-педагогічної академії та співробіники наукового відділу

XXІI міжвузівська науково-практична конференція викладачів та студентів «Актуальні проблеми початкової математичної та інформатичної освіти»

Відбулася XXІI міжвузівська науково-практична конференція викладачів та студентів «Актуальні проблеми початкової математичної та інформатичної освіти». Тематика науково-практичної конференції передбачала висвітлення різноманітних аспектів модернізації змісту початкової математичної та інформатичної освіти, а також проблем методики вивчення відповідних дисциплін у початковій школі зокрема й в умовах військового стану.

День вишиванки єднає українців

16 травня 2024 року українці відзначають Всесвітній день вишиванки – свято, що сприяє єднанню українців незалежно від статі, соціального статусу, віросповідань чи політичних поглядів. Популярність і мода на вишиванки пояснюється її красою і символічністю, а свято вишиванки передає національну єдність і дух патріотизму. Фахівцями бібліотеки ХГПА підготовлено віртуальну виставку-презентацію «ДЕНЬ ВИШИВАНКИ ЄДНАЄ УКРАЇНЦІВ».

Презентація книги «Україна з пелюшок» В. Воронова

Володимир ВОРОНОВ, народний депутат, голова підкомітету з питань раннього розвитку і дошкільної освіти, спрямовує свою діяльність на проблему розвитку дітей раннього віку і вважає, що вона нині є пріоритетною політикою держави. Його думки про те, що на часі в Україні реформа дошкільної освіти, оскільки якісний розвиток дітей з раннього дитинства є найкращою інвестицією у майбутнє держави.

Міністерство освіти і науки УкраїниЗбірник наукових праць "Педагогічний дискурс"

Український центр оцінювання якості освітиВінницький регіональний центр оцінювання якості освіти 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55