image1 image2 image3

ВИПУСКНИКАМ 2021-2022 н.р., ЯКІ УКЛАЛИ ДОГОВІР ПРО РОБОТУ НА ПОСАДАХ ПЕДПРАЦІВНИКІВ, ПЕРЕДБАЧЕНА ОДНОРАЗОВА АДРЕСНА ГРОШОВА ДОПОМОГА

Міністерство освіти і науки нагадує, що відповідно до постанови КМУ від 26 вересня 2006 р. № 1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів» випускникам закладів вищої освіти, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, ступінь молодшого бакалавра, бакалавра або магістра спеціальностей галузі знань «01 Освіта/Педагогіка», або ступінь бакалавра, магістра іншої спеціальності і галузі знань та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, надається одноразова адресна грошова допомога в п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленому на 1 січня календарного року.

Для отримання одноразової адресної грошової допомоги необхідно підготувати такі документи:

Вступна кампанія 2022


До уваги АБІТУРІЄНТІВ-2022!!!

Повідомляємо, що приймальна комісія Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії надає кваліфіковану допомогу в реєстрації електронних кабінетів вступників та подачі заяв.

          Всі послуги: сканування, завантаження документів тощо - безкоштовні!!!

     Працюємо: понеділок-п'ятниця з 9:00 до 17:00 год., субота – до 13:00, неділя – вихідний. 

Контакти: 794230 , 0972179909, 0964626760


Додаткова інформація для абітурієнтів

Переглянути Інформацію для абітурієнтів

Переглянути Рейтингові списки вступників

Переглянути Результати вступних випробувань

Переглянути Програми вступних іспитів

Всесвітній день туризму

   

До Всесвітнього дня туризму на кафедрі туризму, теорії і методики фізичної культури та валеології проведено захід. З вітальним словом до учасників звернувся гарант освітньої програми «Туризм» ректор Інна ШОРОБУРА.  Викладачі кафедри та здобувачі освіти спеціальності «Туризм» обговорювали питання розвитку туризму, досвід минулого та перспективи майбутнього.

Підписання договору про співробітництво

29.09.2022 року, на передодні Дня працівника освіти, відбулося підписання договору про співробітництво між двома закладами вищої освіти Поділля: Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією та Навчально-реабілітаційним закладом вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут.

Засідання наукового студентського гуртка «Хмельниччина туристична»

29 вересня 2022 року відбулося перше засідання наукового студентського гуртка «Хмельниччина туристична». На засіданні були присутні здобувачі освіти різних курсів. Керівник гуртка - доктор філософії, доцент Долинська Олеся Олегівна. Під час засідання здобувачі освіти ознайомилися з положенням гуртка, планом роботи на 2022-2023 навчальний рік, обрали перспективні напрями роботи і обговорили питання порядку денного.

Міжнародний проєкт «Taking Care of the Care Taker» у Польщі!

Відділ міжнародних зв’язків Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії  спільно з партнерською організацією «Генерація змін», сприяли участі здобувачці спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)) у міжнародному освітньому проєкті «Taking Care of the Care Taker» у м.Ярославець, Польща.

Міжнародний волонтерський проєкт «Volunteering Team Project» у Туреччині!

За сприяння відділу міжнародних зв’язків Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, здобувачка факультету початкової освіти та філології, спеціальності Середня освіта (Мова і література (англійська)) другого року навчання, Паночишена Діана успішно скористалася можливістю участі у міжнародному волонтерському проєкті «Volunteering Team Project» Асоціації «System And Generation» в Анкарі, Туреччина.

Стипендійні можливості для навчання в закладах вищої освіти Сербії

Міністерство освіти та науки України разом з Посольством Сербії в Україні пропонує здобувачам вищої освіти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії скористатися стипендійними можливостями для навчання в закладах вищої освіти Сербії у 2022/2023 навчальному році.

Вітаємо

Колектив Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії вітає кандидата педагогічних наук Мозолюк Олену Миколаївну з підтвердженням вченого звання доцента кафедри  образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та технологій на рівні МОН України.

Міністерство освіти і науки УкраїниЗбірник наукових праць "Педагогічний дискурс"

Український центр оцінювання якості освітиВінницький регіональний центр оцінювання якості освіти 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55