image1 image2 image3

Робоча нарада завідувачів кафедр і гарантів освітніх програм

26 січня 2023 року відбулася робоча нарада щодо обговорення наказу Міністерства освіти і науки України «Про деякі питання розміщення державного (регіонального) замовлення, поєднання спеціальностей (предметних спеціальностей), спеціалізацій та присвоєння професійних кваліфікацій педагогічних працівників закладами фахової передвищої, вищої освіти».

На нараді присутні гаранти освітніх програм, завідувачі кафедр, декани, проректори. Обговорення було активне, оскільки виникло багато питань у присутніх щодо удосконалення освітніх програм у контексті присвоєння професійних кваліфікацій.

Участь у вебінарі НАЗЯВО «SMART-підхід у зовнішньому забезпеченні якості вищої освіти»

26 січня 2023 року професор Катерина Біницька як експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти взяла участь у вебінарі «SMART-підхід у зовнішньому забезпеченні якості вищої освіти».
Метою участі у заході було забезпечення якості вищої освіти як чинника її розвитку та модернізації, а також постійний прогрес і вдосконалення освітніх програм Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Бій за майбутнє України: 29 січня – день пам’яті полеглих у бою під Крутами

105 років тому, 29 січня 1918 року, українці стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.
Бій українських вояків проти більшовицької армії на станції Крути затримав ворога на чотири дні. Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.
Минуло понад сто років, а ми і знову змушені обороняти власну незалежність ціною людських жертв.

Нарада у проректора з науково-педагогічної роботи

За участю проректорів і деканів 24.01.2023 року відбулася робоча нарада щодо обговорення наказу Міністерства освіти і науки України «Про деякі питання розміщення державного (регіонального) замовлення, поєднання спеціальностей (предметних спеціальностей), спеціалізацій та присвоєння професійних кваліфікацій педагогічних працівників закладами фахової передвищої, вищої освіти».

Інструктаж до виробничої практики магістрів спеціальності «Початкова освіта»

23 січня 2023 року проведено інструктаж до виробничої практики здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Початкова освіта» (група МПО-71).

Олімпіада з історії

21 січня 2023 року у приміщенні Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся III етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії України. В академії було створено усі необхідні умови щодо успішного і комфортного проведення олімпіади.

Олімпіада з географії

22 січня 2023 року у приміщенні Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся III етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
В академії було створено всі необхідні умови щодо успішного і комфортного проведення олімпіади: підготовлено затишні аудиторії для виконання робіт, забезпечено необхідні заходи безпеки (роботу генератора та укриття на випадок відімкнення світла та оголошення повітряної тривоги).

Робоча нарада

23 січня 2023 року відбулася робоча нарада за участю проректорів, деканів та керівників структурних підрозділів.
Обговорювалися питання організації освітнього процесу та планування роботи на поточний тиждень.

Настановча конференція до проходження педагогічної практики «Спостереження і пробна практика в групах дітей дошкільного віку (середня, старша групи)»

Педагогічна практика є важливою складовою підготовки сучасних фахівців для дошкільної галузі. Саме практика вказує на рівень глибокого та усвідомленого засвоєння здобувачами теоретичних основ дошкільної педагогіки, дитячої психології, фахових методик, оволодіння ними практичними уміннями та навичками.

Так, 20 січня 2023 року на платформі Zoom в онлайн форматі на кафедрі дошкільної педагогіки, психології та фахових методик ХГПА для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 012 Дошкільна освіта було проведено настановчу конференцію до проходження педагогічної практики «Спостереження і пробна практика в групах дітей дошкільного віку (середня, старша групи)».

Міністерство освіти і науки УкраїниЗбірник наукових праць "Педагогічний дискурс"

Український центр оцінювання якості освітиВінницький регіональний центр оцінювання якості освіти 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55