image1 image2 image3

Заходи з нагоди відзначення 100-річчя

У 2021 році Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія відзначає 100-річчя від дня заснування

Переглянути документ

Обговорення проблем адаптації до умов навчання

Зі студентами першого курсу було проведено онлайн зустріч, на якій були присутніми декан факультету Дарманська І.М., заступник декана Саковська А.О., старости груп, заступник голови студентської ради академії Фурман Максим. Зі студентами було обговорено питання адаптації до умов навчання в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії, готовності студентів першого курсу до зимової заліково-екзаменаційної сесії.

Гранти міжнародної співпраці

Гранти фінансують спільні культурні проєкти українських та європейських організацій. Ви можете отримати до 50 000 євро на фестиваль електронної музики з міжнародним лайн-апом, віртуальну саунд-арт резиденцію, документальну театральну постановку, виставку сучасного мистецтва з паралельними експозиціями онлайн та офлайн або інший сміливий задум.

У часи пандемії COVID-19 шукаємо проєкти, які використовують цифрові технології. Створіть проєкт для віртуального простору або поєднайте онлайнові заходи з подіями наживо — головне, щоб карантин не став на заваді вашим планам.

Міжкультурний інтерактивний захід в рамках проєкту «Міжкультурна комунікація – шлях до успіху»

21 жовтня 2021 року на кафедрі іноземних мов в рамках проєкту «Міжкультурна комунікація – шлях до успіху» відбувся пізнавальний інтерактивний захід на тему «Українські лайфхаки для іноземців» за участі іноземних студентів та магістрантів групи ЗМФА-61.

Учасники заходу обговорили проблеми молодих людей, які приїхали навчатися в Україну, а саме: «Де можна в нашому місті добре відпочити? Які найкраще відвідувати магазини? Як не стати жертвою інтернет-шахраїв?», тощо. Протягом полі-діалогу приділялась увага кожному студенту-іноземцю та надавалась можливість висловити свою думку стосовно цікавих для них тем.

З 25 по 31 жовтня проходить Open Access Week – Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу 2021.

Починаючи з 2009 року у жовтні щороку проходить Міжнародний тиждень відкритого доступу,  який ініціювала Коаліція наукових видань та академічних ресурсів (SPARC). До цієї події долучаються бібліотеки, університети, видавці, громадські організації по всьому світу, щоб популяризувати ідею відкритого доступу та вирішувати актуальні питання його розвитку. Бібліотека ХГПА приєднується до цієї ініціативи і підтримує рух відкритого доступу до наукової інформації і запрошує вчених ХГПА долучитися до наповнення інституційного репозитарію ХГПА.

Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки готовий відповісти на ваші запитання, побажання, вислухати ідеї та пропозиції! Допомогти у розміщенні у відкритому доступі ваших публікацій. Про електронні ресурси нашої академії  колекції та секрети щодо їхнього користування та основ інформаційного пошуку.  Ми готові провести для Вас групові та індивідуальні консультації за запитом!

Запрошуємо до співпраці!

Засідання кафедри педагогіки про удосконалення ОП Соціальна робота, Початкова освіта

25 жовтня 2021 року відбулося засідання кафедри педагогіки, у ході якого гарантом ОП Соціальна робота Сівак Н.В. до викладачів донесено інформацію щодо позитивних моментів та висловлених рекомендацій членами експертної групи під час акредитації (19-21 жовтня)  щодо удосконалення ОП Соціальна робота.

Стресостійкість в умовах перебування на карантині

23 жовтня 2021 року, з метою зниження емоційної напруги серед студентів ХГПА та мешканців гуртожитку, психологом академії Чорною Оксаною Миколаївною було проведено відкрите заняття - вебінар на тему: "Стресостійкість в умовах перебування на карантині".

Під час вебінару обговорювалися причини виникнення стресів, іх види та наслідки.

Студентки Олена Білик та Софія Слободян підготували корисні поради для здобувачів освіти "Як підсилити свій резильєнс". Також у співпраці з вихователями визначили основні та ефективні  стратегії реагування на стрес та способи його подолання.  Студенти отримали творче домашнє завдання: скласти список занять, які є індивідуально для кожного ресурсними, та зробити фотозвіт.  Також переглянули відеоролик "Підтримка важлива",  відзнятий мешканцями гуртожитку під час адаптивного карантину.

Нарада

25 жовтня 2021 року відбулася нарада за участі ректора Інни ШОРОБУРИ та проректорів, деканів та керівників структурних підрозділів.

На нараді обговорювалися карантинні питання, стан вакцинації працівників Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Міністерство освіти і науки УкраїниЗбірник наукових праць "Педагогічний дискурс"

Український центр оцінювання якості освітиВінницький регіональний центр оцінювання якості освіти 

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55