Подорож до екватора

Голова студентської ради Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії студент групи ПО-72 факультету початкової освіти і філології Купельський Леонід взяв участь у Всесвітньому фестивалі молоді та студентства, який проходив у столиці Еквадору (м. Кіто).

Фестиваль зібрав понад 8000 учасників з 120 країн світу.

Президент Еквадору під час виступу запропонував учасникам Фестивалю укласти Декларацію розвитку молодіжного руху в світі.

Активний член делегації України, Купельський Леонід, виступив із доповіддю на пленарному засіданні. З великим інтересом сприйняв виступ Леоніда Генеральний секретар Індійської молодіжної федерації Сандош Кумар.

В роботі секцій з проблем сучасної освіти, працевлаштування молоді організатори фестивалю неодноразово відзначали активність, креативність, комунікабельність Купельського Леоніда.

Під час творчої презентації України делегації з Венесуали, Аргентини, Бразилії, Куби та інших країн гаряче підтримали музичну композицію у виконанні Купельського Леоніда вигуками: “Viva Ukraine!”

Десятиденне перебування у демократичній Республіці Еквадор, екскурсії, незабутні хвилини спілкування з представниками усіх країн світу надовго залишаться у пам’яті Леоніда.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55