Зустріч з Андраніком Алексаняном


4 грудня 2009 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулася зустріч студентів факультету «Початкове навчання» з учасником дитячого Євробачення 2009 р. Андраніком Алексаняном.

Бесіда у дружній атмосфері сподобалася всім присутнім – декану факультету, викладачам та студентам. Спілкуючись з Андроніком ми пізнали його не лише як творчу, обдаровану особистість, але і як щиру, відверту людину, яка згуртовує біля себе безліч друзів.

Андранік – це людина сильної витримки, незламної сили волі, яка вірить в себе і досягає бажаного. За свої 11 років він досяг дуже великих успіхів та здобув багато перемог. Життєве кредо Андраніка – "Нести у світ любов, добро та довіру".

Пісні Андраніка про велич Батьківщини, про традиції та самобутність українського народу, що звучать милозвучною українською мовою, нагадують нам про те, що ми є українці і живемо на освяченій Богом землі – Україні.
Ця зустріч стала для нас тим променем світла, який нагадує про важливість дружби, про силу єдності, необхідність жити заради інших, творити добро, а нагорода за це – просте людське "Дякую!". Мабуть, у цьому є сенс життя.


На прощання ми щиро побажали нашому гостю нових творчих здобутків та перемог і поповнили його домашню колекцію іграшкових ведмедиків.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55