Ласкаво просимо

29 жовтня в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулося грандіозне свято - день першокурсника. В актовому залі академії зібралось багато молоді. За сценарієм ведучими концерту були козаки (Білун Юрій, Тарасюк Вадим, Коваль Сергій, Купельський Леонід), які знайомилися з студентами, та їхнім життям. Всі учасники успішно представили свої групи. У виступах кожна група жартівливо показувала всі тонкощі своєї додаткової спеціалізації.

Музпед співав та грав; хореографи поставили багато гарних хореографічних композицій; художники презентували свою лінію одягу. Факультет початкового навчання показав різні та цікаві номери, а саме: ними було поставлено декілька танців, було багато жартів на загальні теми студентського життя, також жартівливих мініатюр. Факультет дошкільного виховання представив чудову пісню та масову хореографічну постановку.

Загалом концерт приголомшив усіх атмосферою щирого гумору і любові. У подарунок кожній групі було вручено солодкий подарунок – торт. Після концерту відбулась святкова дискотека. Усі, хто мав честь спостерігати за цим дійством, отримали багато позитивної енергії та гарних емоцій. З кожним роком я все більше переконуюсь, що в нас найкреативніша молодь!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55