Творчий звіт з педагогічної практики

Творчий звіт з педагогічної практики з хореографії
у дошкільних навчальних закладах студентів 51 групи хореографічного відділення факультету мистецтв

25 лютого 2010 р. у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбувся творчий звіт студентів 51 групи відділення хореографії за результатами педагогічної практики з хореографії у дошкільних навчальних закладах, що проходила з 18 січня по 8 лютого 2010 р. у м. Хмельницькому.

На заході були присутні: проректор з педагогічної практики Л.А.Машкіна, декан факультету мистецтв О.І.Попик, начальник відділу педагогічної практики Н.В.Казакова, методист відділу педагогічної практики А.О.Кащук, керівник педагогічної практики Л.М.Дриваленко, куратор групи С.В.Коханська.

Керівником педагогічної практики Л.М.Дриваленко визначено основні здобутки, позитиви та недоліки в організації та проведенні цього виду педагогічної практики. Н.В.Казаковою озвучено позитивні відгуки завідуючих і хореографів щодо роботи студентів-практикантів, їх старанності і відповідального ставлення. Студенти висловили позитивні враження від педагогічної практики, проте ними відзначено певні труднощі, зокрема недостатній рівень досвіду роботи з дітьми дошкільного віку на заняттях хореографії. На їх погляд, варто розпочинати педагогічну практику з хореографії з 2-3 курсу. Було оголошено загальні результати практики з хореографії у ДНЗ, оцінки та відзначено найвдаліші комплекти звітної документації (Грицьків Ірина, Купрата Ольга, Ярошенко Дар’я, Романенко Юлія).

Основними базами практики були такі дошкільні навчальні заклади м. Хмельницького: ДНЗ №5, 6, 25, 28, 32, 37, 39, 45, 46, 53. Студенти за допомогою мультимедійних презентацій представляли окремо кожен ДНЗ, у якому проходили педагогічну практику. Детально зазначали форми занять, види діяльності з дітьми дошкільного віку (різних вікових груп). Доповідь супроводжували показом підбірки фотознімків і відео.

Пропонуємо переглянути фотознімки з педагогічної практики з хореографії у дошкільних навчальних закладах студентів 51 групи відділення хореографії факультету мистецтв.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55