Регіональний етап IV Всеукраїнського молодіжного конкурсу "НОВІТНІЙ ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ"

3 березня 2010 року на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся регіональний етап IV Всеукраїнського молодіжного конкурсу "НОВІТНІЙ ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ" від Міжнародного благодійного фонду "УКРАЇНА 3000" за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Національної комісії у справах ЮНЕСКО.

Захист конкурсних робіт здійснювався у номінаціях: гуманітарна тематика (І, ІІ, ІІІ вікові категорії), економічна тематика (І, ІІ вікові категорії). Всього допущених до захисту конкурсних робіт з Хмельницької області було 32 учасники, які представляли різноманітні освітні заклади регіону.

Визначення переможців здійснювалося членами конкурсної комісії за 30 бальною системою:
10 балів – за оригінальність ідеї та положень, покладених в основу конкурсної роботи.
10 балів – за системність викладу теми, оригінальність та практичність зроблених автором роботи висновків та пропозицій.
10 балів – вміння презентувати свою роботу, здатність орієнтуватися в проблематиці роботи, повнота та адекватність відповідей на поставлені питання.

Почесну місію відзначення та нагородження учасників конкурсу здійснив координатор конкурсу «Новітній інтелект України», експерт Міжнародного благодійного фонду «України 3000» - Микита Орест Тарасович, який відзначив необхідність проведення даного заходу для розвитку молодої генерації науковців та реалізації їх здобутків в формуванні та нарощуванні національного багатства України. З побажанням наукових звершень, творчих досягнень отримали дипломи переможців такі учасники:

І ВІКОВА КАТЕГОРІЯ - ГУМАНІТАРНА ТЕМАТИКА
1 місце – Склепюк Ольга (Черчецька ЗОШ, 11 клас)
2 місце – Заєць Альона (ЗОШ №6 м.Шепетівка, 10 клас)
З місце – Кульбаба Андрій (НВО №9 м.Хмельницький, 8 клас)
3 місце - Маркітан Юлія (НВК №9 м.Шепетівка, 9 клас)

ІІ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ - ГУМАНІТАРНА ТЕМАТИКА
1 місце – Савчук Руслан (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 3 курс)
2 місце – Шпаківська Катерина (Хмельницький національний університет, 3 курс)
З місце – Побута Олена (Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, 1 курс)

ІІІ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ - ГУМАНІТАРНА ТЕМАТИКА
1 місце – Стасюк Лілія (Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут, викладач)
2 місце – Кондратюк Юлія (ЗОШ №4 ім.Валі Котика, вчитель)
2 місце - Коробчук Тетяна (ЗОШ №12 ім.Л.Дмитерка м.Кам’янець-Подільський, вчитель)
З місце – Пунда Олександр (Хмельницький економічний університет, доцент)

І ВІКОВА КАТЕГОРІЯ - ЕКОНОМІЧНА ТЕМАТИКА
1 місце – Пендрак Ганна (Волочиський НВК, 11 клас)
2 місце – Козиркова Тетяна (ЗОШ №6 м.Шепетівка, 11 клас)
2 місце - Строгаль Ірина (Старокостянтинівський ліцей, 11 клас)
З місце – Поронік Леся (Старокостянтинівський ліцей, 11 клас)
З місце – Крівіцька Анастасія (ЗОШ №8 м.Старокостянтинів,10 клас)
З місце – Дрозд Дмитро (Старокостянтинівський ліцей, 9 клас)

ІІ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ - ЕКОНОМІЧНА ТЕМАТИКА
1 місце – Колісник Сергій (Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, 4 курс)
2 місце – Крук Анна (Хмельницький національний університет, 4 курс)
2 місце – Медеубаєва Вікторія (Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, 1 курс)
З місце – Єженкова Тетяна (Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, 4 курс)

Бажаємо подальших наукових звершень!

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55