Майстер-клас по виготовленню моделей „Екомоди”

27 вересня 2010 р. студенти групи ПН-21 на чолі із куратором, Онуфрійчук Л.П., відвідали вихованців школи-інтернату с. Головчинці. Директор навчального закладу Вознюк Сергій Володимирович запросив провести майстер-клас по виготовленню моделей „Екомоди”. Викладачі та учні школи-інтернату радо зустріли студентів. Все, що було запропоноване їхній увазі, викликало щирий інтерес та захоплення.

Студенти групи ПН-21 представили учням власну колекцію, а також провели майстер-клас, на якому показали вихованцям можливості виготовлення моделей з штучних матеріалів, які можуть бути джерелом забруднення довкілля. Діти побачили, що „сміття” може бути естетичним у вигляді одягу або аксесуарів до нього. Зробити подібні моделі не важко, у чому переконалися вихованці школи-інтернату.

За сприяння ректора академії Шоробури І.М. та декану факультету початкового навчання Ящук І.П., на базі групи ПН-21 діє гурток екологічної творчості „Свіжий вітер”, члени якого раді провести майстер-клас для учнів шкіл міста та області.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55