Лекція в Хмельницькому обласному художньому музеї

Нещодавно студенти факультету мистецтв разом із викладачем кафедри образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та трудового навчання Кравчуком К.Г. відвідали один із культурних осередків Хмельниччини – обласний художній музей.

Студенти групи К-11 заслухали пізнавальну мистецьку лекцію про львівську живописну школу. Науковий співробітник художнього музею Марія Фролова розповіла про творчий геній видатного майстра живопису Романа Сельського та його учнів, що сформувалися в орбіті його непересічної особистості. Студенти мали змогу в оригіналі переглянути роботи Р. Сельського та його дружини Маргіт, твори К. Звіринського, В. Патика, Л. Медвідя, І. Марчука, які є частиною колекції музею.

Майбутні культурологи також отримали змогу вперше для себе ознайомитися з постійною (з січня 2017 р.) музейною експозицією «Українське мистецтво другої пол. ХХ ст. – ХХІ ст.: полістилізм». У залах музею студенти переглянули роботи майстрів пензля реалістичного напряму, абстрактного мистецтва та сучасних авторів, що тяжіють до самовираження.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55