- Новини
- Структура
- Підрозділи
- Наукова робота
- Науковий відділ
- Новини
- Конференції
- Аспірантура та докторантура
- Наукове товариство
- Фахове видання
- Вчена рада
- Наукова співпраця
- Наукові школи
- Спеціалізовані вчені ради
- Спеціалізовані вчені ради PhD
- 2023-2024 рік
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.010
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.011
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.012
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.013
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.014
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.015
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.016
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.017
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.018
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.019
- 2021 рік
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.001
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.002
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.003
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.004
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.005
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.006
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.007
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.008
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.009
- Нормативно-правова база
- 2023-2024 рік
- Cпеціалізована вчена рада Д 70.145.01
- Спеціалізовані вчені ради PhD
- Стажування за кордоном
- Підвищення кваліфікації
- Відкритий доступ до міжнародних журналів
- Академічна доброчесність
- Виховна робота
- Навчальна робота
- Психологічна служба
- Міжнародна діяльність
- Охорона праці
- Студентська рада
- Бібліотека
- Центр кар'єри, працевлаштування та профорієнтації
- Проекти
- Профспілка
- Рішення вченої ради
- Забезпечення якості вищої освіти
- Співпраця з ЗВО України та зарубіжжя
- Наукова робота
- Факультети
- Студенту
- AБІТУРІЄНТУ ↓
- Про приймальну комісію
- Контакти приймальної комісії
- Правила прийому
- Строки прийому документів – 2023 рік
- Вартість навчання – 2023 рік
- Регіональне замовлення
- Перелік документів для вступу
- Реєстрація на ЄВІ / ЄФВВ
- Мотиваційний лист
- Перелік спеціальностей
- Програми співбесід, фахових вступних випробувань, творчих конкурсів – 2023 рік
- Рейтингові списки вступників
- Списки рекомендованих до зарахування
- Накази про зарахування
- Вступ за ваучером
- Особливі умови вступу
- Публічна інформація
- Контакти
Педагогіка літа 2010: мотивація, креатив та інновації
18 жовтня 2010 року у актовій залі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбулася студентська конференція за підсумками літньої педагогічної практики на тему "Педагогіка літа 2010: мотивація, креатив та інновації".
У конференції брали участь студенти груп: ПН-41-46 факультету початкового навчання, МП-41, ОМ-61, ХМ-61 факультету мистецтв. Були присутні проректор з педагогічної практики Л.А.Машкіна, декан факультету початкового навчання І.П.Ящук, декан факультету мистецтв О.І.Попик, працівники відділу педагогічної практики Н.В.Казакова, А.О.Кащук, керівники літньої педагогічної практики Р.І.Польова, В.П.Калініченко, Л.М.Гордилюк та ін.
декани І.П.Ящук, О.І.Попик та керівники літньої педагогічної практики Польова Р.І., Кащук А.О., Калініченко В.П., Гордилюк Л.М.
На початку конференції студенти під керівництвом Р.І.Польової виконали неофіційний гімн святкового заходу – пісню "Вожатський вальс". З привітальним словом виступила Л.А.Машкіна, проректор з педагогічної практики, яка нагородила кращих вожатих грамотами і побажала успіхів у подальшому навчанні та наступних видах педагогічної практики. Приємно відзначити, що з багатьох баз практики на адресу академії надійшли листи-подяки нашим студентам за їх активну педагогічну роботу. Зокрема, найбільше грамот і подяк отримали студенти 41 групи факультету початкового навчання (всього - 42).
Керівник літньої практики В.П.Калініченко озвучила загальні результати успішності практикантів. Викладач відзначила, що у ході практики студенти усвідомили сутність і специфіку роботи у тимчасових дитячих об’єднаннях; засвоїли основи організації оздоровчо-виховного процесу; оволоділи системою колективного планування роботи дитячого колективу; ознайомилися з системою самоврядування в житті тимчасового колективу; навчилися організовувати ігри та спортивно-оздоровчу роботу; оволоділи методикою проведення різних форм роботи в умовах оздоровчого закладу. Виконуючи функціональні обов’язки вожатого, вихователя, керівника дитячого колективу, студенти глибоко проникли у суть педагогічної діяльності, успішно адаптувалися до ролі вихователя, відчували себе повноцінними педагогами.
Студенти відповідально віднеслися до підготовки конференції, організували виставку зразкових дитячих робіт і власних методичних напрацювань, підготували виступи на таку тематику:
- Специфіка роботи з дітьми в умовах спортивно-оздоровчого табору (Борщовецька Альона, студентка 44 групи факультету початкового навчання);
- Організація виховної роботи з дітьми різного віку в ДОТ "Днепр" (Хмиз Ольга, студентка 46 групи факультету початкового навчання);
- Умови роботи з дітьми в таборах християнського спрямування (Поліщук Наталія, студентка 41 групи факультету початкового навчання).
Всі доповіді носили достатній науковий характер і супроводжувались показом слайдів із основними тезами та фотоматеріалами, які демонстрували студенти С.Домбровська, В.Сопрук, Є.Щербанюк.
Борщовецької Альони, Хмиз Ольги, Поліщук Наталії
На науково-практичній конференції студенти творчо представили свої результати літньої педагогічної практики, яку проходили у таких дитячих оздоровчих таборах: "Лазурний", "Морський", "Річний", "Янтарний", "Кипарисний" Міжнародного дитячого центру "Артек" (АР Крим); "Чайка" (с. Головчинці, Летичівського району), "Бакота" (с.Гораївка, Кам’янець-Подільського району), "Днепр" (смт Лазурне, Скадовського району, Херсонської області), "Надія" (с. Райківці, Хмельницького району), "Джерельце" (с. Жилинці, Ярмолинецького району), "Джерельце" на базі Свято-Преображенського жіночого монастиря (с. Головчинці Летичівського району)та ін.. Пропонуємо переглянути фотознімки зі студентської конференції "Педагогіка літа 2010: мотивація, креатив та інновації".
Дякуємо студентам за щирі розповіді про літню педагогічну практику, за спогади про спілкування з дітьми, за поради в роботі на майбутнє!