Тиждень першокурсника

Цього року студентська рада ХГПА започаткувала нову традицію. День першокурсника "переріс" у Тиждень.

День "Чуйне серце"

Цей день пройшов під гаслом: - "Допоможи ближньому, твори добро". Студенти усіх груп долучились до акції "Чуйне серце", яка полягала у зборі речей, канцелярського приладдя для дитячих будинків; допомозі товариству молодих інвалідів. Молодь товариства була запрошена на концерт під назвою "Я з людьми поділюся добром". Ведучими концерту були студентка першого курсу Войтова Олена та слухач магістратури Коваль Сергій.

Студентська рада планує й далі активно співпрацювати з товариством молодих інвалідів і вже окреслила наступні кроки.

"День праці"

Вівторок був присвячений праці, трудовому вихованню. У цей день студенти першого курсу долучилися до прибирання території академії та висадження дерев. До озеленення території приєдналися не тільки студенти, але й ректор ХГПА - Інна Михайлівна Шоробура а також проректор з виховної роботи та гуманітарних питань - Плахтій Валентина Іванівна.

"День творчості"

У цей день студенти першого курсу презентували свої творчі роботи: вишивки, малюнки, вироби з бісеру, соломи, кулінарні вироби, вірші та багато чого цікавого.

Також кафедри представили звіт гуртків для того, щоб зацікавити першокурсників, розвивати їхні здібності, пізнавальну активність, розширити світогляд.

Приємним сюрпризом для всіх стала презентація театрального гуртка "Fortuna". В головних ролях були: проректор з виховної роботи Плахтій В.І., студенти: Тарасюк Вадим, Ткачук Ольга, Лизнюк Максим.

"Я – першокурсник!"

В четвер відбулася презентація груп студентів першого курсу. Ведучими заходу були голови студентської ради: академії – Войтова Людмила, факультетів: Поліщук Наталія, Облядрук Тетяна, Федорович Наталія, а також випускники четвертого курсу. Першокурсники на високому рівні представили себе. Номери художньої самодіяльності були цікавими та креативними. Студентський профком вручив кожній групі за активну участь у Тижні першокурсника солодкий подарунок. Завершила тиждень святкова дискотека.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55