Тиждень факультету Початкового навчання. Програма святкування

ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ ІІ ТИЖНЯ ФАКУЛЬТЕТУ ПОЧАТКОВОГО НАВЧАННЯ

ОРГКОМІТЕТ

1. Ящук І.П.
2. Сівак Н.А.
3. Поліщук О.М.
4. Філінюк В.А.
5. Павлішена Л.В.
6. Дичок І.А.
7. Білозор Н.
8. Назарова Ю.
9. Гаврилюк Т.
ДЕНЬ 1, ПОНЕДІЛОК 30.03.09

7.40 – 8.00
Урочиста лінійка, присвячена відкриттю Тижня факультету початкового навчання.
Стадіон ХГПА
Відповідальні: магістратура, Дичок І.А., Нечипоренко М.М.

9.00 – 16.00
Дошка привітань з нагоди Тижня факультету
Вестибюль ХГПА
Відповідальні: ПН-42

Бюлетень Тижня факультету
Вестибюль ХГПА
Відповідальні: Кравчук К., ПН-46

12.30 – 14.10
Запис на реєстрацію в Палаці урочистих подій
Реєстрація команд для участі в Пішохідному квесті
Реєстрація для участі в жартівливих видах спорту
Вестибюль ХГПА
Відповідальні: Рафаєнко К.

12.40 – 12.50
„Миколина погода” – анонс святкових подій
Хол 2 поверху ХГПА
Відповідальні: ПН-32

13.00 – 13.45
Конкурс студентських есе
Методичний кабінет (ауд. 202)
Відповідальні: магістратура

14.00 – 16.00
Установчі збори регіональної організації „Артеківець” Міжнародного дитячого центру „Артек”
Великий зал Обласної ради профспілок
Відповідальні: оргкомітет

ДЕНЬ 2, ВІВТОРОК 31.03.09

12.30 – 16.00
Агітація до виборів
Хол ІІ поверху ХГПА
Відповідальні: ПН-31

12.40 – 12.50
„Миколина погода” – анонс святкових подій
Хол 2 поверху ХГПА
Відповідальні: ПН-32

12.50 – 14.00
Засідання клубу психологічної гри „Чиказька організація. Мафія”. 313 (78) аудиторія
Відповідальні: Філінюк В.А.

14.00 – 15.30
Жартівливі види спорту З30 ауд., тренажерний зал, стадіон
Відповідальні: ПН-61, ПН-15

15.30 – 17.00
Пішохідний квест
Початок гри при вході в заклад
Відповідальні: ПН-45

15.30 – 16.30
Змагання з волейболу на Кубок ректора
Спортзал ХГПА
Відповідальні: ПН-61

ДЕНЬ 3, СЕРЕДА 1.04.09

7.30 – 8.00 10.50 – 11.10 – Циганський театр
Вестибюль ХГПА
Відповідальні: ПН-34

10.50 – 16.00
Валютний кіоск
Вестибюль ХГПА
Відповідальні: Поліщук Н., Сек Х.

12.40 – 12.50
„Миколина погода” – анонс святкових подій
Хол 2 поверху ХГПА
Відповідальні: ПН-32

12.50 – 14.30
Палац урочистих подій
Вестибюль ХГПА
Відповідальні: ПН-54

12.50 – 14.30
Вареничне шоу “Смакота 2009”
Їдальня ХГПА
Відповідальні: ПН-64

12.50 – 14.30
Першоквітневий ярмарок
Вестибюль ХГПА
Відповідальні: ПН-22

14.30 – 15.15
Жартівливий аукціон “Стиляги”
Актова зала ХГПА
Відповідальні: Назарова Ю., Гаврилюк Т., Балігар Є.

15.15 – 16.00
Прес-конференція з викладачами “Мир. Труд. Май”
Актова зала ХГПА
Відповідальні: Назарова Ю., Гаврилюк Т., Балігар Є., Савчук М.

ДЕНЬ 4, ЧЕТВЕР 2.04.09

9.00 – 16.00
Творчий вернісаж факультету початкового навчання
Хол 2 поверху ХГПА
Відповідальні: ПН-11, кафедра трудового навчання та художнього конструювання

12.30 – 15.00
Вибори кращого студента факультету початкового навчання – 2009.
Спортзал ХГПА
Відповідальні: ПН-63

12.40 – 12.50
„Миколина погода” – анонс святкових подій
Хол 2 поверху ХГПА
Відповідальні: ПН-32

13.30 – 14.30
„Незвичайні історії кохання”
Актова зала ХГПА
Відповідальні: ПН-21

15.00 – 16.30
Інтелектуальне шоу „Зірка факультету”
Актова зала ХГПА
Відповідальні: ПН-51, ПН-52

ДЕНЬ 5, П’ЯТНИЦЯ 03.04.09

15.00
Урочистий концерт, присвячений закриттю Тижня факультету початкового навчання.
Хмельницька обласна філармонія
Відповідальні: Сівак Н.А., Павлішена Л.В., Дичок І.А.

ДЕНЬ 6, СУБОТА 4.04.09

10.00 – 10.30
Відкриття трояндової клумби факультету початкового навчання
Внутрішній дворик ХГПА
Відповідальні: ПН-53

10.30 – 13.00
Висаджування дерев випускниками факультету
Учасники: ПН-41-46, ПН-61-64, МПН
Відповідальні: ПН-35

10.30 – 13.00
Трудовий десант
Приміщення ХГПА
Відповідальні: ПН-12, ПН-24, ПН-33

14.00 – 17.00
„Подільська весна: Українські вечорниці”
Хмельницький міський будинок культури
Відповідальні: ПН-43, ПН-62

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55