Досліджуємо, вивчаємо, пам’ятаємо

11-12 лютого 2011 року у стінах Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбулася Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Всі повинні спочатку навчитися бути людьми», приурочена 200-річчю від дня народження визначного громадського та культурного діяча, медика і освітянина Миколи Івановича Пирогова.

Розширити і поглибити знання про його життєвий шлях, краще дослідити та вивчити його багатющу теоретичну і практичну спадщину, було головною метою цієї конференції. Ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Шоробура Інна Михайлівна, проректор з наукової роботи Галус Олександр Мар’янович, декан факультету початкового навчання Ящук Інна Петрівна, студенти та викладачі, виступали з науковими доповідями і про Пирогова як визначного лікаря, основоположника військово-польової медицини, і про Пирогова як педагога-новатора, розробника гуманістичної концепції освіти.

12 лютого викладачі та студенти відвідали музей-садибу та усипальню М.Пирогова в місті Вінниця.


Ознайомлення зі спадщиною видатного громадського педагогічного діяча викликає бажання сіяти у серцях людей зерна добра, милосердя, людяності і прагнення нових відкриттів.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55