День самоврядування

З нагоди відзначення Дня самоврядування в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії 22 та 24 лютого на 6-му курсі факультету початкового навчання були проведені виховні години, які кожна група підготувала для свого куратора Повзун Валентини Едуардівни.

Студенти відзначилися ентузіазмом, неординарними ідеями у підготовці та проведенні виховних заходів і виявили неабиякий креативний потенціал у організаторських здібностях. Приємно зазначити, що усі студенти активно залучалися до проведення цього дня: хтось із них вже вів заняття на молодших курсах замість викладачів, а решта – проявили свою оригінальність та індивідуальність при підготовці виховної години. Кожна з груп належно представила свій захід продемонструвавши при цьому справжнє старання.
Зокрема, група ПН-63 запропонувала до перегляду документальні стрічки для молоді проти наркотиків та поширення СНІДУ; обговорювали необхідність усвідомлення шкоди від вживання наркотичних речовин та від позашлюбних стосунків. Матеріал, підготовлений студентами, виявився дієвим засобом попередження та боротьби із такими чинниками людської смертності.

Група ПН-64 погодилася провести виховну годину на тему: «Моральний ідеал та його місце в житті людини» у формі дискусійної роботи чотирьох міні-груп та психологічної гри «Капітан? Рульовий? Пасажир?». Під час обговорення студенти навели сучасні статистичні дані, що показали численну кількість обділених людей та обездолених, хворих дітей. Не раз привертали увагу до норм честі та моралі, намагались пройнятись чужим горем і бути чуйними, прагнути допомагати у скруті… Актив групи провів тестування щодо визначення найважливішої риси громадянина, в підсумку нею виявилось почуття обов’язку. Ми зробили висновок, що Майбутнє нашої країни залежить від громадянської позиції кожного з нас, тому не можна бути байдужими!

Студенти ПН-61 запланували розважитись і влаштувати перегляд кінофільму «Викрутаси».
Приємне здивування і гарне враження викликав захід групи ПН-62. Ми здійснили разом із студентами уявну подорож Кораблем «Спогадів і мрій». За солодким столом вкотре зблизились один з одним, а також поділилися цікавими, інколи сокровенними, а іноді навіть і кумедними моментами з дитинства, юності, шкільних та студентських років; розповіли, про що мріяли і як змінились власні наміри та погляди на життя. На завершення подорожі усі співали ліричних пісень, що наштовхнуло нас на думку, що такі зустрічі дійсно потрібно проводити у вже згуртованому дружньому колективі.
Дякуючи студентам, хочеться поділитися гарним настроєм і побажати усім таких приємних розмов і щирого спілкування!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55