Факультет початкового навчання обрав Кращого Студента - 2009

У концертному залі обласної філармонії відлунало заключним акордом святкування Тижня факультету початкового навчання Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Там було відзначено кращих викладачів факультету, обраних студентами, за їх професіоналізм, компетентність, вимогливість, мудрість, доброзичливість та розуміння студентського буття. На цьому ж урочистому концерті, присвяченому закриттю Тижня, оголошено результати проведених виборів «Кращий студент факультету початкового навчання - 2009».
За декілька місяців до виборів спільним голосуванням одногрупників було обрано кращих студентів, які й стали кандидатами на це почесне звання. Згодом виборча кампанія розгорнулася на повну силу: організовувалась підготовча робота, проводилась агітація за кращих студентів. Із листівок, підготовлених агітаторами, студенти могли дізнатись про кандидатів, їх досягнення, хобі, талановитість.


Йде реєстрація вборців


Отож, 2 квітня о 12.30 у приміщені академії, як і належить, розпочались самі вибори. Все було по-справжньому: реєстратори, спостерігачі від кожного курсу, добровільні спостерігачі, лічильна комісія. Відзначено активність студентів у проведені цього заходу, який стає традицією нашого факультету. У попередніх, торішніх виборах здобув перемогу нинішній студент 6-го курсу Павло Циганков, який і представляв академію, беручи участь у всеукраїнському конкурсі. А цьогоріч студенти віддали свої голоси п’ятикурснику Юрію Білуну.


Вибір зроблено


Гучними оваціями зустріли глядачі концертної зали оголошення переможця виборів деканом факультету початкового навчання Інною Петрівною Ящук, яка нагородила Юрія медаллю «Кращий студент факультету – 2009» з врученням грошової премії та пам’ятного подарунка.


Голова виборчої комісії Н.Ніверська та член комісії Є.Балігар


Проведення виборів та інших заходів, організованих під час святкування Тижня факультету, спонукають юнаків та дівчат здобувати високі знання та бути активними учасниками студентського життя нашої alma mater.

Голова виборчої комісії, студентка 6 курсу Наталія Ніверська

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55