Різдвяний мистецький тур

На запрошення Європейської української діаспори естрадно-хоровий колектив “Проскурівський модерн” факультету початкової освіти та філології під керівництвом старшої викладачки Будім Людмили Вікторівни та концертмейстерки Красної Вікторії Василівни з 18. 12.19 до 23.12.19 року долучився до Міжнародного мистецького фестивалю “Різдвяна зірочка”, який відбувся в Празі, Відні, Будапешті. Традиційно на  Різдвяний  фестиваль з’їхались колективи з різних куточків світу.

Учасниками заходу стали колективи з Грузії, Македонії, Польщі, Болгарії, Чехії та інших країн, а також міст України.

Вразили своїми талантами дівчата з естрадно-хорового колективу “Проскурівський модерн” присутніх у Празі, Відні, Будапешті.

Успішно підкорили Різдвяні сцени  Чехії, Австрії, Угорщини учасниці колективу. На свою адресу вони отримали нескінченні аплодисменти, гарячі позитивні емоції, подарунки.

Естрадно-хоровий колектив “Проскурівський модерн” факультету початкової освіти та філології отримав сертифікат учасника Міжнародного фестивалю “Різдвяна зірочка” та подарунки від української діаспори в Європі.

Вітаємо Будім Людмилу Вікторівну, Красну Вікторію Василівну та весь естрадно-хоровий колектив “Проскурівський модерн” факультету початкової освіти та філології з успішною участю у фестивалі та бажаємо подальших творчих успіхів.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55