Науково-методичний семінар «Забезпечення ефективності реалізації освітньої програми в процесі підготовки вчителів-філологів»

19 червня кафедра іноземних мов Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії спільно з Департаментом  освіти та науки Хмельницької міської ради провели науково-методичний семінар «Забезпечення ефективності реалізації освітньої програми в процесі підготовки вчителів-філологів». Метою заходу було удосконалення змісту та структури освітньо-професійних програм спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська) та 014 Середня освіта (Мова і література (німецька).

З вітальним словом виступила ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, д. пед. н., професор Шоробура І.М.; декан факультету початкової освіти та філології, д. пед. н., професор Ящук І. П.; в.о. директора Департаменту науки та освіти Хмельницької міської ради Балабуст Н.Ю; завідувач науково-методичного центру Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Каліночкіна Ю.М., методист науково-методичного центру Департаменту освіти та науки Петрук Н.О.

В ході семінару доценти кафедри Северіна Т.М., Мельник Р.М., Федорова О.В. та Глушок Л.М. ознайомили колег із Департаменту освіти і науки та шкіл міста з особливостями освітніх програм для студентів-філологів. Зокрема йшлося про участь кафедри іноземних мов в українсько-британському проєкті «Вчителі нового покоління» та про специфіку практико-методичної підготовки здобувачів освіти в ХГПА.

 Зі свого боку  потенційні стейкхолдери та вчителі-практики (Воронецька Н.П., заступник директора Хмельницької спеціалізованої середньої ЗОШ № 1, вчитель англійської мови; Ткачук Л.П., заступник директора з навчально-виховної роботи Хмельницької спеціалізованої ЗОШ № 19, вчитель англійської мови; Романюк Н. Е., заступник директора з навчально-виховної роботи Хмельницької спеціалізованої середньої ЗОШ № 6 з поглибленим вивченням німецької мови, учитель німецької мови; Козак О. М., учитель німецької мови Хмельницької спеціалізованої середньої ЗОШ № 6 з поглибленим вивченням німецької мов) висловили багато цікавих та доречних рекомендацій щодо підготовки вчителів-філологів до новітніх викликів сучасного освітнього середовища.

За результатами семінару було укладено домовленість про подальшу співпрацю між ХГПА, Департаментом  освіти та науки Хмельницької міської ради й школами міста.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55