Нарада кураторів груп на факультеті початкової освіти та філології

На факультеті початкової освіти та філології відбулось засідання кураторів груп. Під час зібрання  проректор з гуманітарної освіти та виховання Слюзко В.І. повідомила про особливості позааудиторної роботи зі студентами у другому семестрі 2020-2021н.р. Окремо присутні обговорили плани груп щодо відзначення ювілею академії.

Медичний працівник академії Остапчук О.М. звернула увагу кураторів груп на особливостях освітньої діяльності, проживання в гуртожитку в період карантинних обмежень.

Керівник навчального відділу Савченко М.С. детально проаналізувала особливості проведення ЄВІ, ЗНО у 2021 році, відповіла на запитання присутніх.

Відповідальний працівник навчального відділу Тафінцева В,Г. ознайомила кураторів груп факультету з новими нормативно-правовими документами. Окремо зупинилась на аналізі зразків дипломів різних освітніх рівнів.

 Декан факультету Ящук І.П. проаналізувала освітню діяльність здобувачів вищої освіти факультету та обговорили з присутніми питання якості навчання в умовах пандемії.

 

 

 

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55