ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ЯК УСПІШНО ЗАХИСТИТИ РЕЗУЛЬТАТИ НАУКОВОГО ДОСЛІДЖЕННЯ»

Наукове товариство студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів та молодих учених ХГПА в рамках акції «Поділися досвідом» 23 квітня 2021 р. провело практичний семінар «Як успішно захистити результати наукового дослідження». Семінар проводився для студентів других та третіх курсів катедри української мови та літератури і катедри іноземних мов, на заході також були присутні магістранти катедри української мови та літератури.

Під час доповіді Анастасія Філь, голова Наукового товариства академії, окреслила основні аспекти, на які варто звернути увагу студентам під час захисту, зокрема, був поданий алгоритм написання доповіді та рекомендації щодо створення презентації як допоміжного інструмента для успішного захисту.

Методист наукового відділу Валентина Крищук наголосила на впорядкуванні списку використаних джерел відповідно до чинного Державного стандарту, на дотриманні академічної доброчесності, на апробації дослідження, можливості опублікувати статтю в «Науковому віснику», яке видає Наукове товариство академії, та доповісти на щорічній всеакадемічній науково-практичній конференції «Студентська молодь у науці».

Семінар  проходив у режимі вільного спілкування, тому студенти молодших курсів активно запитували про особливості захисту результатів наукового дослідження.

Бажаємо усім учасникам успішного захисту!

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55