СТОРІНКАМИ ІСТОРІЇ

3 листопада студенти груп ПО-33 та ПО-34 разом з кураторами прослухали лекцію, присвячену столітньому ювілею Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Повернула у минуле століття, коли Проскурові тільки з’явилися педагогічні курси, та провела студентів сторінками історії аж до сьогодні кандидат педагогічних наук, проректор з гуманітарної освіти та виховання Валентина Іванівна Слюзко.

Розвиток закладу з педагогічних курсів у педтехнікум, педучилище, педагогічний коледж, а потім гуманітарно-педагогічний інститут та гуманітарно-педагогічну академію лектор представила у вигляді презентації. Історичні фото розповіли не лише про події, а й про життєві історії викладачів і студентів.

Цікаво було слухати про історичний поступ закладу у період незалежності України. В цей час він досяг найбільшого розвитку. Зі світлин студенти могли впізнати тих, хто у ті часи ще сам був студентом, а сьогодні читає їм лекції та приймає іспити.

Студенти щиро вдячні Валентині Іванівні за пізнавальний захід, цікаві факти та приємну атмосферу. До нових зустрічей в наступному столітті!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55