Студентська науково-практична конференція «СУЧАСНИЙ УРОК В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ ЯК ВИКЛИК ЧАСУ»»

04 листопада 2021 р. відбулася конференція «Сучасний урок в НУШ як виклик часу» за підсумками педагогічної практики (пробні уроки в школі) здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти групи ПО-31б ОП Початкова освіта. Модератори заходу: керівник практики Казакова Н.В., студентка групи СР-31б Васільєва А. 

З вітальним словом звернулися до студентів декан факультету початкової освіти та філології І.М.Дарманська,  керівник практики Ящук І.П.

У ході конференції мали місце виступи студентів на такі теми: сучасні вимоги до уроків математики, української мови, «Я досліджую світ» в Новій українській школі (Шейкіна Д., Миронюк В., Коваль М.); використання ігрових технологій в освітньому процесі (Гричаник Д.); формування громадянської компетентності молодших школярів (Цюцик І.).  Миронюк В.,  Цюцик І. представили відеоролик «Як це було …на педагогічній практиці».

Керівники практики Ящук І.П., Казакова Н.В. оголосили результати перевірки звітної документації практики здобувачів вищої освіти та побажали подальших успіхів у оволодінні педагогічною професією. Методист навчальної частини Р.Мельничук подякувала керівникам практики і студентам за підготовку та проведення звітної конференції.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55