ВІДБУВСЯ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

З наближенням нового року завершується й навчання у магістратурі студентів 2-го курсу. Позаду сесійні баталії, попереду – захист наукових робіт.

З метою покращення підготовки студентів до захисту магістерських робіт та на виконання Положення про кваліфікаційну магістерську роботу здобувачів вищої освіти ХГПА на кафедрі дошкільної педагогіки, психології та фахових методик факультету дошкільної освіти та психології 30 листопада 2021 року відбувся попередній захист кваліфікаційних магістерських робіт здобувачів освітнього ступеня «магістр» денної та заочної форм навчання за спеціальністю 012 Дошкільна освіта.

На засіданні окрім науково-викладацького складу кафедри була присутня декан факультету дошкільної освіти та психології, кандидат педагогічних наук, доцент Леоніда Станіславівна Пісоцька.

Студенти представили наукові результати наполегливої праці протягом усього періоду навчання під керівництвом досвідчених викладачів.

Наукові керівники відмітили високий рівень продемонстрованих робіт та одночасно порекомендували звернути увагу здобувачів на підготовку до виступу, регламент та оформлення супровідної документації до магістерської роботи.

Усі студенти магістратури, які успішно пройшли процедуру попереднього захисту допущені до захисту кваліфікаційних магістерських робіт перед Державною екзаменаційною комісією.

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55