Участь здобувачів вищої освіти спеціальності «Початкова освіта» у ХVIIІ міжфакультетській студентській науковій конференції «Актуальні проблеми освіти в Україні»

07 грудня 2021 року здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта взяли участь у ХVIIІ міжфакультетській студентській науковій конференції «Актуальні проблеми освіти в Україні»  (м.Львів).

Координатор конференції: Крива М.В., кандидат пед. наук, доцент кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи Львівського національного університету імені І. Франка.

 

Студенти Рижак Юлія (ПО-61), Ткачук Юлія (ПО-61) та Фриз Тетяна (зМПО-71) виступили з доповідями на  теми: «Особливості адаптації першокурсників до освітнього процесу у закладі вищої освіти», «Використання ігор в освітньому середовищі Нової української школи», «Формування комунікативної компетентності майбутніх учителів початкових класів». Дякуємо викладачам О.Л.Шквир, Н.В.Казаковій, Т.М.Цегельник за підготовку студентів до участі у конференції!!!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55