Науковий захід на кафедрі суспільних дисциплін

         

В рамках тижня науки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії на кафедрі суспільних дисциплін відбулась презентація наукових видань кафедри. До участі в заході залучено студентів І-ІV курсів спеціальності 014.03 «Середня освіта (Історія)» та викладачів.

Свої наукові доробки презентували: завідувач кафедри к.і.н. доцент Володимир Островий «Науково-педагогічна та громадська діяльність В. О. Гериновича (1900-ті-1940-і рр.), монографія вийшла друком 2021 року. Також свою роботу презентував відомий подільський історик к.і.н. доцент Віктор Адамський «Подільський губернський комісар (березень 1917 – квітень 1918 рр): дослідження. Документи і матеріали» (видання в друкарні).

Віктор Романович зосередив увагу всієї наукової спільноти на періоді Української революції 1917-1921 рр. що пов’язаний із трансформацією і становленням органів державної влади в регіоні. Сконцентровано увагу на різнобіччі суспільно-політичного, соціально-економічного та культурно-освітнього життя українців періоду УЦР.

В другій частині монографії подано комплекс оригінальних джерел, які характеризують функціональність інституту Подільського губернського комісара. Також окреслено тематику нових дослідницьких проектів наукового гуртка, що активно функціонує при кафедрі суспільних дисциплін.

Vivat Akademia!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55