КАФЕДРА СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН. Онлайн-екскурсія

04 червня 2022 р. студенти І – ІІІ курсів гуманітарного факультету, спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія) взяли участь в онлайн-екскурсії «БАТУРИН – СЕРЦЕ ГЕТЬМАНЩИНИ!»

В ході віртуальної подорожі урядовим кварталом доби Гетьманщини, студенти ознайомилися з особливостями оборонної архітектури місцевих укріплень (цитаделі) та дізналися про історію славного Батурина від заснування до проголошення Гетьманською столицею. Обговорювалася на зібранні і проблема повернення награбованих цінностей московитами в наслідок знищення Батурина 1708 р. які зараз зберігаються в РФ. Одночасно, торкнулися питань геральдики, зброєзнавства тощо. Окремо наголошено на трагедії Батурина – «Батуринській різанині», яку вчинили московські окупанти не жаліючи цивільне українське населення, дітей та жінок. Зазначено про історичну тяглість цієї жорстокості, варварства по відношенню до українців у теперішній російсько-українській війні.

                                                                                                                              

Захід проходив на базі платформи Zoom.

Організатором події став Національний заповідник «Гетьманська столиця».

По завершенню екскурсії ведучим задавалися конструктивні запитання на які аудиторія отримувала цілком задовільні відповіді.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55