День Української Державності

28 липня 2022 року у БЦ Парус відбувся захід з нагоди Дня Української Державності. День Української Державності запроваджений на утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення.

Захід організовано Державним архівом Хмельницької області спільно з Департаментом інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій ОВА.

У заході взяли участь керівництво Хмельницької ОВА та обласної ради, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна ШОРОБУРА, керівники структурних підрозділів ОВА, члени обласної кінокомісії, архівісти, науковці, активна молодь, громадські діячі Хмельниччини. Розпочався захід з історичного екскурсу на тему: «Україна на шляху до незалежності: регіональний аспект». У рамках екскурсу слухачі мали можливість ознайомитися з банерною виставкою підготовленою Держархівом області з історії становлення Української Державності.

По завершенню офіційної частини були громадські обговорення у форматі «світове кафе». На обговорення були запропоновані такі актуальні теми: історичні події, які сприяли утвердженню української державності; історичні події, які стримували розвиток української державності; наше сьогодні: що необхідно зробити для утвердження української державності.

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55