1 вересня - День Знань.

Щорічно 1 вересня Україна відзначає День знань. Наша Академія за сто років випустила  десятки тисяч вчителів, вихователів, керівників освітніх установ, науковців. І кожного року 1 вересня ми кажемо нашим колегам, випускникам, студентам – З НОВИМ НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ! З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Для   студентів-першокурсників  цей день є особливо хвилюючим і радісним. Нові враження, друзі, квіти й подарунки…

На жаль, у 2022 році це світле та радісне свято перекреслила війна. Ворог зруйнував не тільки коледжі , академії, університети, він зруйнував звичне життя мільйонів українців, які задля збереження   власних дітей змушені мігрувати Україною й світом. Двері нашої Академії, її гуртожитку від початку війни відкриті для внутрішньо переміщених осіб. Студентами закладу у 2022 році стали  мешканці Сходу України.  Ми розпочинаємо навчальний рік  у різні дати серпня й вересня, і хоч перериваються наші заняття сигналами повітряної тривоги, ми  впевнені в своїй безпеці: адже навчаємось, працюємо    за спиною найкращої АРМІЇ СВІТУ  - ЗСУ . Дякуючи їм,  ще інтенсивніше  формуватимемо професійні компетентності, адже Україні дуже потрібні молоді й талановиті фахівці гуманітарно-педагогічної сфери.  

Хочеться побажати, щоб наснага цього Дня пробудила ще більшу  спрагу до знань,  щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній навчальний рік! Високих балів, дорогі студенти, успіхів на іспитах, цікавих семінарів і вірних друзів. Ми пройдемо цей нелегкий шлях і  обовязково переборемо всі труднощі!  МИРУ Й ПЕРЕМОГИ!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55