Українська незалежність: 30 років поступу

2 вересня в ХОУНБ відбулася презентація збірника матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції «Українська незалежність: 30 років поступу», який видано відповідно до Обласної програми розвитку культури і духовності за рахунок коштів Хмельницької обласної державної адміністрації.

Захід розпочався хвилиною мовчання для вшанування пам’яті загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації. Віктор Романович Адамський (к. і. н., доцент) зазначив: «Презентація відбувається вкрай нелегкі для України часи – ми маємо війну з росією, ми відстоюємо власну державність, ми платимо найдорожчу ціну задля того, аби зберегти власну ідентичність і залишатися українцями… багато наших співвітчизників пішли з життя…».

У заході взяли участь: Микола ПАНАСЮК – заступник начальника відділу з питань місцевого самоврядування та комунікацій Хмельницької обласної ради; Інна ШОРОБУРА – ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор, депутат Хмельницької обласної ради; Лев БАЖЕНОВ – доктор історичних наук, професор, голова обласної організації Національної спілки краєзнавців України; Катерина ЧАБАН – т. в. о. директора Хмельницької ОУНБ; Микола КАБАЧИНСЬКИЙ – доктор історичних наук, професор; Людмила ДИТИННИК – директор бібліотеки ХГПА; студентська молодь Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Говорили про вагомість видання, його наповнення змістовними історико-краєзнавчими дослідженнями та поширення його серед бібліотек області.

До заходу в онлайновому режимі доєдналось понад 90 учасників, серед яких: краєзнавці Хмельниччини, викладачі вищих навчальних закладів, представники органів місцевого самоврядування, працівники галузі «Культура» та «Освіта» області.

До збірника матеріалів увійшло 50 авторських досліджень та повідомлень. Ознайомитись з матеріалами збірника можна в бібліотеці Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55