УЧАСТЬ У ВЕБІНАРАХ ТА НАУКОВИХ КОНФЕРЕНЦІЯХ

Здобувачі освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки продовжують активно брати участь у вебінарах та наукових  конференціях як у вітчизняних, так і в закордонних. Так,  12-13 травня 2022 року Магаляс Маріна взяла участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Освітні й культурно-мистецькі практики в  контексті інтеграції України у міжнародний науково-інноваційний простір»(10 годин).

Максименко Вероніка 28.08.2022 взяла участь у вебінарі «Дистанційне навчання: інтерактив на уроках інформатики НУШ», де здобула навички застосування інноваційних методик у викладанні. Також 12.06.2022 взяла участь у дистанційному підвищенні кваліфікації під час вебінару «Як захиститиприватну інформацію: правила для «чайників» і не тільки» за напрямами «Медіаграмотність», «ІКТ», «Практичні прийоми» (тривалість 2 години / 0,06 кредиту ЄКТС).

Здобувачі освіти мають можливість використати результати неформальної освіти при зарахуванні балів за відповідні теми в освітніх компонентах «Дидактика з методиками викладання у закладах вищої освіти», «Інформаційно-комунікаційні технології» та «Євроінтеграційні орієнтири розвитку системи освіти». Зичимо нашим студенткам наснаги і значних досягнень у навчанні та педагогічній діяльності.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55