Участь здобувачів освіти у роботі міжнародної конференції

26 вересня 2022 року в рамках вивчення освітнього компоненту «Компаративна педагогіка» студенти групи ПО41б разом з професором Катериною Біницькою взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «12th International Conference on ADVANCED COMPUTER INFORMATION TECHNOLOGIES CONFERENCE, яка відбулася у Словаччині.

 Конференція, присвячена питанню формування сучасним інформаційно-комунікаційним технологіям в сучасному світі та розвитку транснаціональної освіти.  Наукове зібрання об’єднало наукові доробки понад 200 учасників з 40 провідних країн світу.

Участь здобувачів освіти у роботі конференції мала не лише символічний характер, але й глибоку наукову мету, оскільки обговорення питань розвитку освіти в глобалізованому інформаційному світі на міжнародному рівні дало змогу зрозуміти способи організації міжнародної співпраці та уявити картину подальшого реформування національної системи освіти.

Цей день був надзвичайно корисним, цікавим та пізнавальним для здобувачів освіти, які висловлюють вдячність Західноукраїнському національному університету за можливість долучитися до унікального заходу.

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55