Всесвітній день туризму

     

З нагоди Всесвітнього дня туризму у Державному архіві Хмельницької області експонується книжково-документальна виставка «Поділля туристичне».

    Сьогодні виставку було презентовано майбутнім туризмознавцям,  історикам, культорологам Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. На виставці демонструвалися копії архівних документів, книги, світлини з туристичними об’єктами краю.

    У рамках виставки студенти мали можливість ознайомитись із презентаційними матеріалами про різновиди туризму, історичні місця Хмельниччини та архітектурні пам’ятки.

    Завершенням заходу було екскурсія архівосховищами Держархіву області, де студенти дізнались про склад і зміст архівних фондів Державного архіву області.

    Довідково. Хмельниччина багата архітектурними пам’ятками: унікальні місця, географічні цікавинки, старовині маєтки, давні фортеці, церкви. Щороку тисячі туристів з різних куточків світу відвідують подільський край, але й багато незвіданих та забутих історичних пам’яток, які потребують дослідження та популяризації в ЗМІ, соціальних мережах та комунікативних канал.

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55