Олімпіада з географії

22 січня 2023 року у приміщенні Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся III етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
В академії було створено всі необхідні умови щодо успішного і комфортного проведення олімпіади: підготовлено затишні аудиторії для виконання робіт, забезпечено необхідні заходи безпеки (роботу генератора та укриття на випадок відімкнення світла та оголошення повітряної тривоги).

В олімпіаді взяло участь 86 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти 27-ми громад, Хмельницького, Славутського та Кам’янець-Подільського ліцеїв ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради.
Під час відкриття олімпіади з вітальним словом виступила ректор академії, голова журі олімпіади з географії Інна ШОРОБУРА, яка відзначила важливість проведення олімпіади в контексті самореалізації учнівської молоді. Членами журі були науково-педагогічні працівники академії Олександр ГАЛУС, проректор з наукової роботи, Олеся ДОЛИНСЬКА, доцент кафедри туризму, теорії і методики фізичної культури та валеології.

Журі визначило переможців та призерів олімпіади, які будуть представляти нашу область на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55