Незримі скрижалі Кобзаря

16 березня 2023 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулася зустріч, на якій присутні ознайомилися із творчим доробком відомого українського публіциста, філософа, дослідника творчості Тараса Шевченка, одного із ідеологів українського націоналізму Дмитра Донцова «Незримі скрижалі Кобзаря».

З вітальним словом до учасників заходу звернулася ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор Інна ШОРОБУРА, яка зазначила, що на сьогодні вивчення творчості Тараса Шевченка набуває неабиякого значення.

Директор Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації, доктор економічних наук, професор Дарія БАСЮК акцентувала увагу присутніх на важливості вивчення творчості Тараса Шевченка в закладах загальної середньої освіти та вищій школі, зокрема в контексті більш глибокого вивчення праць науковців, які займалися всебічним дослідженням творчості видатного українського поета.

Голова Хмельницького міського Товариства української мови імені Тараса Шевченка «Просвіта» Зоя ДІДЕНКО закликала присутніх читати Шевченка, читати про Шевченка, щоб «як дзвін тривоги калатало його слово, бо ніколи не був він такий актуальний, як тепер».

Під час заходу члени Хмельницького міського Товариства української мови імені Тараса Шевченка «Просвіта» ознайомили студентів з постаттю видатного українського інтелектуала, політичного мислителя, літературного критика – Дмитра Донцова, представили творчий доробок шевченкознавця, зосередила увагу присутніх на тому, що сьогодні про Шевченка треба не на святах промовляти, а кричати на вуличних перехрестях.
Студенти спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова та література) Андрій БАЛЮК та Вікторія ГОНЗОЛЕВСЬКА декламували уривки політичної поеми-містерії Тараса Шевченка «Великий льох».

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55