Участь у роботі 7 Міжнародної наукової конференції «PROSPECTS FOR THE DEVELOPMENT OF ENTREPRENEURSHIP FROM A GLOBAL PERSPECTIVE»

16 березня 2023 року професор кафедри педагогіки Катерина Біницька взяла участь у роботі 7 Міжнародної наукової конференції «PROSPECTS FOR THE DEVELOPMENT OF ENTREPRENEURSHIP FROM A GLOBAL PERSPECTIVE» та мала виступ під час роботи секції «Міжнародні навчальні технології в інженерній освіті», яку організував Інженерний університет Еге у Туреччині. Найважливіша мета конференції полягала в тому, щоб забезпечити платформу для міжнародного обміну досвідом.

Завдяки величезному попиту на інформаційно-комунікаційні технології та вищу освіту в сучасній глобальній екосистемі, орієнтованій на технології; освітнє середовище та заклади вищої освіти диверсифіковані; однак із легшим доступом до інформації навички навчання молодих людей змінилися, їхній інтерес до візуальних предметів зріс, а тривалість їхньої уваги скоротилася. Усі ці зміни призвели до необхідності оновлення навчальних програм і змісту освіти в системі освіти. Одним із найважливіших факторів, що впливає на якість вищої освіти є здатність викладачів ефективно використовувати цифрові принципи, методи та технології під час освітнього процесу при викладанні своїх курсів. Усі ці питання були висвітлені та обговорені під час роботи міжнародної конференції.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55