Гостьова лекція Григорія Васяновича «Педагогічна майстерність сучасного викладача як його філософсько-етична концепція: теорія та технології». (До 85-річчя академіка Івана Зязюна. До 100-річчя НАПН України)

16 травня 2023 року відбулася гостьова лекція «Педагогічна майстерність сучасного викладача як його філософсько-етична концепція: теорія та технології». (До 85-річчя академіка Івана Зязюна. До 100-річчя НАПН України в рамках вивчення дисципліни «Педагогічна майстерність викладача вищої школи (викладач доктор педагогічних наук, професор Олена Миколаївна Пєхота)
У гості до здобувачів освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки завітав доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної роботи, управління і суспільних дисциплін Львівського державного університету безпеки життєдіяльності – Григорій ВАСЯНОВИЧ.

Також на лекції були присутні здобувачі освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.

Григорій Петрович розповів про діяльність першого міністра освіти і науки України – Івана Андрійовича Зязюна. Також презентував власні наукові та художні праці, зокрема «Інклюзія персоналістична: навчальний посібник», «Християнсько-філософський персоналізм Григорія Сковороди: монографія», «Педагогічна естетика: навч. посіб.», «Іван Андрійович Зязюн – педагог, вчений», «Світильникам мудрості» та багато інших.
Слухачі захоплені мудрістю й талантом Григорія Петровича, який є провідним фахівцем із філософії освіти, моральної відповідальності педагога, гуманізації освіти.
Щиро дякуємо Григорію Петровичу за змістовну зустріч, Олені Миколаївні за організацію, здобувачам освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки за створення презентації.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55