Ліцей-інтернат Державної прикордонної служби України в гостях у віртуальній фізичній лабораторії

Віртуальна реальність – неймовірна та захоплива. Її активне використання розпочалося з розваг та комп’ютерних ігор. А зараз вона стає популярною і в освіті. Лише один комплект шолому віртуальної реальності може забезпечити вивчення фізики, хімії, природознавства та інших предметів. Різноманітні прилади, явища, процеси, експерименти, навіть небезпечні або важкодоступні – усе це можна побачити у віртуальній реальності. І не лише побачити, а й доторкнутися віртуальною рукою, змінити умови експерименту, моделювати різноманітні ситуації.

Завдяки Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії та ініціативі «Освітній хаб» ліцеїсти 3-го взводу Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України не лише ознайомилися із віртуальним світом, а й отримали цінні знання та навички проведення фізичних експериментів.

Можна не говорити про те, які щирі емоції та справжній захват охопив ліцеїстів, достатньо подивитися на вираз їхніх очей на фото. Дякуємо модераторам заходу Наталії Підгурській та Олегу Суховірському.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55