Відкрита лекція на тему «Організація і структура аудиторської діяльності в закладах освіти»

17 травня 2023 року під час проведення тижня науки та тижня кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи відбулась відкрита лекція на тему «Організація і структура аудиторської діяльності в закладах освіти».

Захід організували та провели проректор з економічних питань, кандидат економічних наук, доцент Олена Біницька та слухачі магістратури спеціальності 073 Менеджмент.
На заході були присутні викладачі академії (завідувач кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи доцент Світлана Кутова, викладачі Оксана Бакалець та Надія Мазуренок), а також здобувачів освіті спеціальності 013 Початкова освіта та 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

У ході заняття доцентом Оленою Біницькою був використаний метод перевернутого навчання, а саме слухачі магістратури Вікторія Троян, Олена Буй, Ілля Чайковський, Катерина Солоденко та Анастасія Паращук висвітлили проблеми створення і функціонування аудиторських установ, організацію аудиторської діяльності, методи аудиторської перевірки та інші.
Під час заняття усі учасники освітнього процесу мали змогу обговорити актуальні питання аудиторської діяльності в закладах освіти. Лекція пройшла в плідний та позитивній співпраці та партнерській взаємодії та за результатами викритої лекції здобувачі освіти внесли пропозицію продовжити цю практику викладання і на інших заняттях.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55