Круглий стіл «Реформи в освіті: реалії та перспективи»

18 травня 2023 року в рамках тижня науки та тижня кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи відбувся круглий стіл «Реформи в освіті: реалії перспективи».

У заході взяли участь: Тетяна Василівна ДУПЛЯК - начальник відділу позапланового контролю закладів освіти та взаємодії з органами місцевого самоврядування управління Державної служби якості освіти в Хмельницькій області, науково-педагогічні працівники ХГПА - проректор з науково-педагогічної роботи доктор філософських наук, професор Поліщук О.С., декан факультету дошкільної освіти та психології кандидат педагогічних наук, доцент Пісоцька Л.С., завідувач кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи кандидат педагогічних наук, доцент Кутова С.О. та здобувачі освіти спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки, 073 Менеджмент, 014 Середня освіта (Українська мова та література), (Іноземна мова та література (англійська)), 013 Початкова освіта.

Тетяна Василівна виступила з доповіддю про актуальні проблеми реформи в освіті, зокрема питання інституційного аудиту; викликів, які стоять перед керівниками закладу освіти. Також було зауважено на пріоритетних завданнях уряду у сфері освіти та організації освітнього процесу в умовах воєнного часу.
Дякуємо Дупляк Тетяні Василівні за змістовну зустріч, сподіваємося на подальшу співпрацю.
Наближаємо Перемогу разом.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55