Національний благодійний форум "Добро починається з тебе"

21 травня в м.Києві в приміщенні Дитячої академії мистецтв представники факультету початкового навчання як регіональні партнери Міжнародного Фонду „Україна-3000” взяли участь у роботі Національного благодійного форуму „Добро починається з тебе”.
Форум став підсумком ІІ етапу Всеукраїнського благодійного проекту. Його мета – формування ефективного механізму відродження традицій благодійності та доброчинності в Україні, стимулювання розвитку молодіжних ініціатив.

У заході взяли участь Голова Наглядової ради Фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко, Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко, народний депутат України, член Комітету з питань науки і освіти Леся Оробець, заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський, голова представництва MSI в Україні Айрін Чен, директор освітніх програм корпорації Intel в Україні Тетяна Нанаєва, Голова Правління Фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук, представники державної і місцевої влади, Академії наук та Академії педагогічних наук України, освітянської спільноти, громадських установ, бізнес-структур, організаторів конкурсу, а також понад 400 молодих людей з усіх областей України, які взяли участь в конкурсі «Новітній інтелект України».

Делегацію від ХГПА представили Ящук Інна Петрівна – декан факультету початкового навчання, Головачук Надія Іванівна – викладач кафедри трудового навчання та художнього конструювання, Поліщук Наталія – студентка групи ПН-21, Дронюк Марина – студентка групи ПН-22, які були долучені до активної роботи Форуму. Представляємо фотозвіт Форуму.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55