Захід «Україна – це ми»

До Дня незалежності України за сприяння та ініціативи Хмельницької обласної військової адміністрації Державним архівом Хмельницької області підготовлено інформаційно – довідкове видання «УКРАЇНА – ЦЕ МИ!».

5 грудня 2022 року з нагоди Міжнародного дня волонтера за ініціативи Хмельницької обласної військової адміністрації було започатковано новітній проєкт «УКРАЇНА – ЦЕ МИ!». В рамках, якого Держархіву області було доручено створити зібрання документів, світлин, відеодокументів та інших свідчень, які розповідатимуть про діяльність наших юних земляків, що разом з дорослими долучилися до українського волонтерського руху, який у період війни набув широких масштабів. Даний проєкт – це Колекція документів про дітей – волонтерів, які мають громадянську позицію, патріотизм, відданість України та внесли особистий внесок у розвиток дитячого волонтерського руху України.

У видання увійшло 100 інформаційних блоків про дітей – волонтерів та навчальні заклади, які долучилися та продовжують долучатися до волонтерського руху з надання допомоги військовим Збройних Сил України. Це перша книга проєкту, перший том.

Наразі, у Держархіві області сформовано уже більше 150 історій дітей із колекції документів дитячого волонтерського руху, що увійдуть у наступне видання.

За час дії проєкту на адресу архіву надійшли та продовжують надходити документи, світлини та інші свідчення, які розповідають про патріотизм наших юних українців, що разом з дорослими долучилися до українського волонтерського руху, який у період війни набув масовості та розмаху.

Державний архівом Хмельницької області і надалі проводиться робота щодо наповнення колекції, яка закарбує прізвища дітей та їх дії майбутнім поколінням.

Разом до Перемоги!!!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55